Hızlıçeviri Logo

Stil Kılavuzu ile Markanızı Tutarlı Bir Şekilde Tanıtın

Pazarlama alanındaki uzmanlar stil kılavuzlarının kaliteli içerikler elde etmek için ne kadar önemli olduğunu bilir.

Hızlıçeviri, çevirilere dair brifing'lerinizi hızlıca verebileceğiniz kullanışlı bir Stil Kılavuzu paneli sunar.

Stil Kılavuzu

Kalite, Hız, Maliyet Tasarrufu

Verimliliğinizi Artırın, Zamandan Tasarruf Edin

Stil Kılavuzları, dil ve çevirilere dair genel soruları önceden yanıtlayarak verimliliği artırır. Böylece ekibimiz sizden açıklama talep etmeden hızlı ve titiz bir şekilde çalışabilir.

Kaliteyi ve Etkileşimi En Üst Düzeye Çıkarın

Stil kılavuzları vermek istediğiniz mesajın tutarlı olmasını sağlar. Böylelikle hedeflediğiniz kitlede markanıza dair kafa karışıklığı yaşatmazsınız. Ayrıca markanız tüm pazarlarda tanınır hale geldiği için olumlu bir prestij yaratır ve müşteri bağlılığını artırırsınız.

Çevirileri Düzeltmek için Boşa Para Harcamayın

Hataları düzeltmek zaman ve para kaybına neden olur. Markanıza özel stil kılavuzu hazırlayarak hem pazarlama ve hem de çeviri ekiplerinize bir standart oluşturur ve hataların yapılmasını baştan önlersiniz.

Stil Kılavuzu Oluşturmak Artık Çok Kolay!

Ortak Marka Sesi, Farklı Konuşma Şekilleri

Marka sesini oluşturmanın yolu brifing'ten geçer. Hedef kitleniz için resmi dil kullanımı, slogan ve deyimlere dair kurallarınızı oluşturabilir, hatta talimatlarınızı projeye göre özelleştirebilirsiniz.

Hesap editörü, çeviri belleği ayarlarını gerçekleştiriyor ve hangi kelimelerin nasıl kullanılması gerektiğine karar veriyor.

Dillere Özel Kurallar Oluşturun, Karşılığını Alın

Genel bir stil kılavuzu tüm diller için yalnızca bir temel görevi görür. Paneliniz üzerinden kuralları her dile özel hızlıca ayarlayabilirsiniz. Unutmayın, dillere özel stil kılavuzu hazırlamanın karşılığını çok daha fazla alırsınız.

Pazarlama uzmanı, terim yönetimi için Hızlıçeviri ekibine yönerge veriyor ve terminoloji yönetim ayarlarını gerçekleştiriyor.

Ekip Üyelerinizi Davet Edin, Dil Varlıklarından Beraber Faydalanın

Stil kılavuzunuzu tek bir yerde kolayca saklayın, marka stilinize dair pek çok farklı ses çıkabilir. Yalnızca yetki verdiğiniz ekip üyeleri stil kılavuzlarına erişebilir ve bunları güncelleyebilir.

Stil kılavuzuna erişim ve ekip yönetimi.
5 kişilik bir çeviri ekibi bir masanın etrafında mutlu bir şekilde başarıyla tamamladıkları çeviri projesini konuşuyorlar.

Çizgi Dışı Ekibimiz

Marka stil kılavuzu derlemenin, eski stil kılavuzlarını tozlu raflardan kaldırmanın ve güncel olup olmadıklarından emin olmanın ve özellikle acil işler beklerken yenilerini oluşturmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. E-postalardaki soru cevap döngüsü de bitmek tükenmek bilmiyor, değil mi? Ekibimiz bu zorluklar karşısında yılgınlık göstermez, aksine yükünüzü hafifletmek için çözümler üretir. Stil Kılavuzu Panelini oluşturmamızın ardında da bu hikaye yatıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.