Hızlıçeviri Logo

Zorlu problemler için sıra dışı çözümler sunan Hızlıçeviri'yiz.

Dünya çapında iletişimi geliştirme misyonumuz ve bu yola giden her adımda güçlü ortaklıklar kurma tutkumuzla kendimizi tanımlıyoruz. Müşteri odaklı duruşumuz bizi her geçen gün daha sağlam ve özverili hale getiriyor.


Biz Kimiz

Güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayan güvenilir bir yol arkadaşıyız! Daha kurumsal laflarla ifade edecek olursak önde gelen teknolojilerin kullanıldığı ve seçkin insan sermayemizin organik büyümenin temelini oluşturduğu büyüyen bir çeviri ve yerelleştirme şirketiyiz. Yerel ve global yatırımcılar tarafından finansal olarak desteklenen bir şirket olarak dünya çapında 100'den fazla kurumsal müşterimize pek çok uzmanlık alanında 30'dan fazla dil çiftinde destek sunuyoruz.

Bir masanın etrafındaki beş çevirmen ofiste bir çeviri projesini tartışıyor.
Değerlerimiz.
Karşılaştığınız tüm dil engellerini yıkmaya kararlıyız ve emeklerimizi bu uğurda gösteriyoruz.
Ne sunuyoruz

Başarı odaklı bir ekibe ve dünya çapında uzman çevirmenlerden oluşan geniş bir ağa sahip yeni nesil online çeviri platformuyuz. Ancak sunduğumuz tek şey bu değil.

Bir masanın etrafındaki beş çevirmen ofiste bir çeviri projesini tartışıyor.

Sürdürülebilir kalite

Büyük ya da küçük tüm işlerimizle gurur duyuyoruz ve daha fazlasını başarmak için çabalamaktan asla vazgeçmiyoruz. Çalışkan ekibimiz sayesinde müşterilerimiz değerimizi biliyor ve takdir ediyor. Çabalarımızı sadakatleri ve nazik geri bildirimleriyle ödüllendiriyorlar. Biz de dünyanın en iyi müşterilerini daha da mutlu etmek için daha çok çalışıyoruz!

Pürüzsüz bir süreç

Çözüm odaklı bir yaklaşım ve maksimum otomasyonla, çevirinin herkes için kolay görünmesini sağlıyoruz. Fiyatlandırmayı optimize etmek ve çeviri deneyimini her adımda kolaylaştırmak için yenilikçi teknolojilerden yararlanıyoruz. Özel proje yöneticilerimiz tüm süreci organize ederken, alanındaki en iyi dil uzmanları projenizi tamamlıyor.

Geniş hizmet skalası

Hızlıçeviri, çeviri, yerelleştirme ve uluslararasılaştırma ihtiyaçlarınız için dille ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Hızlı teslimat seçenekleri, çoklu çeviri paketleri ve entegre kalite kontrol çözümleri gibi özelliklerimiz size mümkün olan en optimum sonuçları sunmak için tasarlanmıştır.

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.