Hızlıçeviri Logo

Teknik çeviriler ile küresel kullanıcılarınızın deneyimini iyileştirin

Ürün ekiplerinizi terminoloji kontrolleri ile uğraşmaktan kurtarın. Hızlıçeviri'nin teknik çeviri hizmetleriyle hataya yer vermeyin.

Bize güvenen müşterilerimiz

Anadolu Motor LogoCanik Arms LogoCoşkunöz Holding LogoElastron LogoLixil LogoMazak LogoPutzmeister LogoTAV Technologies LogoTekpan LogoViessmann LogoNSK LogoMapei Logo
Teknik çevirilerde sık karşılaşılan sorunlar

Teknik çeviri, profesyonel bir yaklaşım ve verimli bir süreç gerektirir. Çeviri çözümlerimizle bazı yaygın sorunları ele alıyoruz:

Hızlıçeviri'nin kalite skoru 9.5 ve başvuru kabul oranı %3.

Terminolojinin Tutarsız Kullanımı

Tutarlılık, açık ve net iletişimi sağlamak için olmazsa olmazdır. Tecrübeli çevirmenler tarafından kalite kontrol araçları kullanılarak düzenlenen yüksek kaliteli teknik çevirilerle tüm terminolojik tutarsızlıkları ortadan kaldırın.

Uzman Çevirmen Eksikliği

Teknik çeviri, sektöre özgü dil ve kavramların uzmanlığını ve anlaşılmasını gerektirir. Çeviri projelerinizde sadece alan uzmanlığına sahip, zorlu testlerimizden başarıyla geçmiş profesyonel çevirmenler ve editörleri görevlendiriyoruz.

Yetersiz Hizmet Seçeneği

Çoğu çeviri şirketi tüm projelerde aynı süreçleri uygular. Hızlıçeviri olarak bir özgeçmişten tutun mühendislik patent başvurusuna kadar tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı çeviri paketi seçenekleri sunuyoruz.


Satış rakamlarını ve müşteri memnuniyetini arttırın

Mesajınızı hedef kitlenize başarılı bir şekilde iletmenize yardımcı olabilecek proje ayrıntıları hakkında bize bilgi verin. Stil Kılavuzu özelliğimiz sayesinde:

  • mesajınızın tüm dillerde doğru anlaşılmasını sağlayın
  • markanızı nasıl temsil etmek istediğinize siz karar verin
  • her dilde dilediğiniz ton ve stil için kurallar belirleyin
Stil kılavuzu ekranında yer alan ayarlar. Marka adı, ürün adları, dil kullanımı, ölçü birimleri, özel isimler ve unvanlar ayarları.

Zamanınızı ve çeviri bütçenizi akıllıca kullanın

Teknik belgelerinizi güncellemekten veya yeni içeriklerle donatmaktan korkmayın. Çeviri Belleği avantajımız sayesinde:

  • benzer içerikler için yüksek oranda indirimden yararlanın
  • çevirilerinizi daha hızlı teslim alarak zamandan tasarruf edin
  • tutarlı terminoloji kullanımıyla genel çeviri maliyetlerini azaltın
Hızlıçeviri arayüzünde çeviri belleğinde yer alan İngilizce ve Türkçe karşılaştırmalı cümleler ve otuz dört bin kelimenin ücretlendirilmediği bilgisi.
Verimsizlik mi?
Çözümü var.
Teknik çeviri maliyetli ve zaman alıcı olabilir, bu da verimsiz süreçlere yol açabilir. Sizin için bu süreçleri kolaylaştıracak özellikler sunuyoruz.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

Teknik Çevirilerimiz
Teknik çeviri, teknik alanlarla ilgili çeşitli materyallerin ve konuların çevirisini kapsar. Teknik çeviri çözümlerimiz tüm ihtiyaçlarınıza yöneliktir:

Müşterilerimiz ne diyor?

Rusça gibi zor bir dilde ve ağır bir terminoloji altında bile mükemmel bir iş çıkaran, ihtiyacımız olduğu an bizlere sonuna kadar destek olan Hızlıçeviri'ye çok teşekkür ederiz.

Neşe Cebiroğlu TanSatış Müdürü

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.