Hızlıçeviri Logo

Çeviri Belleğiyle Tutarlılık Sağlayın ve Maliyetleri Azaltın

Hızlıçeviri, daha az ödeme yapmanızı sağlarken tutarlı bir marka sesiyle hızlı teslimat sunar. Dahası, Çeviri Belleğinizi kendiniz yönetebilirsiniz.

Çeviri Belleği:

Maliyet, Tutarlılık, Hız

Tekrar Eden Cümleler için Bir Kez, Benzer Cümleler için Daha Az Öde

Diğer çeviri firmalarının aksine Hızlıçeviri, Çeviri Belleğinin sunduğu fiyat ve süre avantajını müşterilerine sağlar. Daha önceden çevrilmiş bir cümle bir daha fiyatlandırılmaz, belirli bir benzerlik gösteren cümleler ise kısmi ücretlendirilir.

Çeviri Belleğinizi Büyütün ve Tutarlılığı En Üst Düzeye Çıkarın

Bir şirketin en önemli varlığı içerikleridir. Şirketinize özel Çeviri Belleğini inşa ettiğinizde, tutarlı bir marka sesi elde etmek için gereken temel bir kılavuz da yaratmış olursunuz.

Teslimat Hızını Önemli Ölçüde Artırın

Sıfırdan çeviri yapmaya veya cümleleri yeniden çevirmeye gerek kalmadığında hem çevirmenler hem de siz harcanan zaman ve eforu en aza indirirsiniz. Ek olarak, çeviri ekibi akıllarındaki soruların cevapları için geçmiş çevirileri kontrol edebilir ve böylelikle daha da fazla zaman kazanabilirler.

Çevirilerinizi Belleğimizde Tutuyoruz

Çeviri Belleğine İstediğiniz Zaman Erişin

Paneliniz üzerinden Çeviri Belleklerinize kolayca erişin ve yönetin. Şirketinizin en önemli varlığı olan içeriğin güvenilir ellerde olacağından emin olabilirsiniz.

Çeviri belleğinde yer alan toplam kelime sayısı, örnek İngilizce kaynak metin ve hedef Türkçe metin.

Çeviri Belleği Avantajları Sayesinde Ne Kadar Tasarruf Ettiğinizi Öğrenin

Hangi dil çiftinden daha yüksek bir yatırım getirisi sağladığını görmek ve stratejinizi buna göre ayarlamak için panelinizdeki "İstatistikler" sayfasına gidin ve maliyet tasarruflarınızı takip edin.

Hızlıçeviri arayüzünde çeviri belleğinde yer alan İngilizce ve Türkçe karşılaştırmalı cümleler ve otuz dört bin kelimenin ücretlendirilmediği bilgisi.

Çeviri Belleği Yönetimini İş Arkadaşlarınıza Delege Edin

Çeviri projenizdeki dilleri bilmiyor musunuz? Merak etmeyin, Çeviri Belleğini denetleme işini o dili bilen iş arkadaşınıza devredebilirsiniz. Bir dili bilmenin çeviri yapma veya çeviri konusunda değerlendirme ve yönlendirme yapma konusunda yeterli olmadığını unutmayın.

Proje yönetim ekranında hesap sahibi, çeviri projelerini kontrol ediyor. Tamamlanan, devam eden ve ödeme yapılacak projeler yer alıyor.
5 kişilik bir çeviri ekibi bir masanın etrafında mutlu bir şekilde başarıyla tamamladıkları çeviri projesini konuşuyorlar.

Çizgi Dışı Ekibimiz

Elbette insanüstü gücümüz yok. Yalnızca, zorluklar veya yeni teknolojilerden korkmayarak müşterilerinin başarısını önceleyen bir grup insanız. Yorulmak bilmeyen bir ekibimiz var. Öğreniyor, adapte oluyor, optimize ediyor ve bunu tekrarlıyoruz.

Nasıl çalışır?

Hızlıçeviri'de etkili ve optimize süreçlerimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı anında en iyi çözümlerle eşleştiriyoruz. Sipariş oluşturduğunuz anda uygun bir çeviri ekibi projenize atanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.