Hızlıçeviri Logo

BT/yazılım çevirileriyle küresel ihtiyaçlar doğrultusunda ilerleyin

Hızlıçeviri'nin BT/yazılım yerelleştirme hizmetleriyle uluslararası fırsatları yakalayın ve ürününüzün kullanımını teşvik edin.

Bize güvenen müşterilerimiz

Alotech LogoCommencis LogoEkmob LogoKron LogoKolektif House LogoPisano LogoSofttech LogoTAV Technologies LogoUmdasch Logo
Endişelerinizden sıyrılıp stratejilerinize odaklanın

Sektörün gereklilikleri sürekli değişirken işinizin dinamikleri de buna bağlı değişir. Hedef odaklı çeviri çözümlerimizle küreselleşmenin zorluklarının üstesinden gelin.

Hızlıçeviri'nin iş akışı ve çeviri hizmet paketleri, ücretleri ve teslim tarihi.

Beklenmedik Müşteri Kaybı

Uluslararası pazarlara açılırken en son isteyeceğiniz şey kullanıcılarınızı rakip markalara kaybetmektir. 30'dan fazla dilde sunulan yerel çeviri çözümlerimizle ürün ve hizmetlerinizi uçtan uca yerelleştirin; müşteri sadakatini arttırın.

Piyasaya Sürme Süresinin Uzaması

Tüketicilerin sürekli güncellemeler ve yeni sürümler beklediği rekabetçi pazarlarda hızlı davranmak gerekir. Kademeli artan hızlı teslimat seçeneklerimizle çeviri, tüm iş yükünüz arasında son endişeniz olsun.

Öngörülemeyen Maliyetler

BT ve yazılım, dünya çapında artan enflasyonlardan en çok etkilenen sektörlerden. Ayrıca girdiğiniz her pazarda farklı fiyatlandırma uygulamanız gerekir ve bu da maliyetleri uçabilir. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayan çeviri belleği ile çeviri maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabiliriz.


Uluslararası pazarlarda güven kazanın

Müşterilerinizi elinizde tutmak için güçlü ve güvenilir bir imaj şarttır. Transkreasyon hizmetlerimizle kullanıcı ihtiyaçlarını önemsediğinizi gösterin ve:

  • tüm cihazlarda müşteri deneyimini iyileştirin
  • doğru mesajlarla kullanıcı kitlenizi etkileyin
  • hedef pazar ve kültüre uygun içerikler yayınlayın
Paazarlama profesyoneli terminoloji listesinde yer alan kelimeler hakkında çevirmene geri bildirimde bulunuyor.

Markanızın imajı için standartları siz belirleyin

İyi bir marka kimliği size her zaman kar getirir. Stil kılavuzu özelliğini kullanarak stilistik noktalar hakkında ekibimizi bilgilendirin ve:

  • mesajlarınızın tüm dillerde paralel olmasını sağlayın
  • çeviri ekibimiz tarafından size yöneltilebilecek sorularla vakit kaybetmeyin
  • hataları düzeltmek için yeniden çeviri maliyetini ortadan kaldırın
Stil kılavuzu ekranında yer alan ayarlar. Marka adı, ürün adları, dil kullanımı, ölçü birimleri, özel isimler ve unvanlar ayarları.
Verimsizlik mi?
Çözümü var.
Vakit nakittir. Başarılı bir küresel büyüme için ise BT ve yazılım sektörlerinde tüm departmanların verimli bir şekilde çalışması gerekir. Sizin için üzerimize düşeni en iyi şekilde yapıyoruz.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

BT/Yazılım Çevirilerimiz
BT sektörü hızla büyüyor. Rakipleriniz arasında öne çıkmak için Hızlıçeviri'nin uçtan uca yazılım çeviri hizmetlerini küresel genişleme stratejinizin bir parçası haline getirin.

Müşterilerimiz ne diyor?

İnternet sitenizin kullanışlı ara yüzü ile çevirilerimizi çok daha hızlı ve güvenli işleme alabiliyoruz. Teknolojiyi bu denli kullanmanız işimizi verimli hale getiriyor. Tebrikler Hızlıçeviri.

Mehmet ÖzkaraPazarlama Müdürü

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.