Hızlıçeviri Logo

Medikal Çeviri Hizmetimizle Hızlı ve Hatasız Çeviriler Alın

Başarılı işbirlikleri kurmak ve global ölçekte etkin yaşam bilimleri hizmetleri sunmak için Hızlıçeviri'nin tıbbi çeviri çözümlerinden pek çok dilde yararlanın.

Bize güvenen müşterilerimiz

Commencis LogoDemant LogoDestek Patent LogoLixil LogoHoneywell LogoMapei LogoSyngenta Logo
Medikal çeviri çözümlerimizle doğru ve hızlı çevirileri uygun fiyata alın

Medikal çeviri, çeviri yetkinliği ve tıbbi uzmanlıktan çok daha fazlasını gerektirir. Bazı temel hizmetleri göz ardı etmek pahalıya patlayabilir.

Hukuki çeviri için gerekli olan terim listesi ve terim listesi ayarları müşteri ekranı.

Uluslararası Mevzuat

İlaç ve tıbbi cihaz endüstrileri GDocP'ye (İyi Dokümantasyon Uygulamaları) tabidir ve FDA gibi uluslararası otoriteler tarafından denetlenmektedir. Hareword'un tıp uzmanları ve doktorları tarafından sunulan yüksek kaliteli çevirileriyle belgelerinizin kalitesini garanti altına alın ve kritik hatalardan kaçının.

Sağlık Güvenliği Riskleri

Medikal çeviride terminoloji doğruluğu kritik öneme sahiptir ve bir terimin yanlış anlaşılması hasta ve personel ölümleri gibi ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu tür riskleri ortadan kaldırmak için, her zaman erişebileceğiniz, bilgisayarınıza indirebileceğiniz ve revize edebileceğiniz çok dilli medikal terim listeleri hazırlayarak sağlam bir terminoloji yönetim sistemi uyguluyoruz.

Çevirinin Reddedilmesine Bağlı Gecikmeler

Pek çok çeviri bürosu, global sağlık şirketlerinin büyük hacimli klinik verileri ve ilaç geliştirme süreçlerini başarılı bir şekilde çevrilmesini sağlayacak yaklaşım ve teknolojiden yoksun. Hızlıçeviri, akıllıca otomatize edilmiş proje yönetim sistemiyle büyük projelerinizde birden fazla çevirmen ve editör ile çalışarak yüksek kaliteli çevirileri çok daha hızlı sunar.


Medikal hizmetlere erişimi kolaylaştırın

İlaç araştırma protokolleri, hastane raporları, bilimsel çalışmalar ve daha fazlası... Tıbbi içerikler büyük hacimli ve tekrar eden yapıdadır. Bu tür içeriklerin tutarlı çevirisi için akıllı teknolojilerin kullanılması gerekir. Çeviri Belleği avantajımız sayesinde:

  • markanızın uluslararası itibarını artırırsınız
  • maliyetlerinizi azaltarak sağlık hizmetleri bütçenizi daha iyi yönetirsiniz
  • çevirinizi daha hızlı alır ve zamanınızı akıllıca kullanırsınız
Çeviri belleğinde yer alan toplam kelime sayısı, örnek İngilizce kaynak metin ve hedef Türkçe metin.

Doğru çeviri ile büyük hataların yaşanmasını önleyin

İlaçlar, tıbbi cihazlar, tıbbi teknolojilerin yanı sıra hastaneler ve laboratuvarlar dahil olmak üzere birçok sektör için pek çok alanda medikal tercüme hizmeti sunuyoruz. Bir numaralı ihtiyaçlar her zaman hatasız çeviri almaktır. Kalite Kontrol araç ve süreçlerimiz ile:

  • maliyetleri en aza indirebilmeniz için tüm hataları tespit edip ortadan kaldırıyoruz
  • hassas ve doğru çeviri metinleri üretiyoruz
  • geri bildirim trafiğini azaltarak hızlı teslimat sunuyoruz
Bir çeviri redaktörü, bir çevirmene yaptığı çeviriyle ilgili kalite kontrol raporunu ve geri bildirimi paylaşıyor.
Çok mu zahmetli görünüyor?
Çözümü bizde.
Yasa ve mevzuatları göz önünde bulundurunca medikal çeviri zorlu görünebilir ve sırtınızda bir yük gibi hissedebilirsiniz. Sunduğumuz işlevsel özelliklerle bu yükü ortadan kaldırmayı hedefliyoruz:

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Medikal Çeviri Türleri

Müşterilerimiz ne diyor?

Hızlıçeviri'nin sunduğu patent çevirisi hizmeti beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Patent terminolojisi konusundaki uzmanlıkları ve hızlı teslim süreleri sayesinde sıkışık anlarda bile başvurularımızı zamanında tamamladık.

Buğra ÖrkiProje Tedarik Yöneticisi

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.