Hızlıçeviri Logo

İade Politikası

Hızlıçeviri olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Herhangi bir nedenle çevirinizden memnun kalmazsanız, bunu düzeltmek için elimizden geleni yapacağız.

Çeviri hizmetleri için iade politikamız aşağıdaki gibidir:

1- Çevirinizin kalitesinden memnun kalmazsanız, lütfen tamamlanmış çevirinizi teslim aldıktan sonraki yedi gün içinde bizimle iletişime geçin.

2- Talebinizi inceleyeceğiz ve çevirinin sizinle yaptığımız anlaşmada belirtilen kalite standartlarını karşılamadığını tespit edersek, kendi takdirimize bağlı olarak size tam veya kısmi bir geri ödeme sağlayacağız.

3- Para iadesi talep etmeniz durumunda, size ek bir ücret ödemeden revize edilmiş bir çeviri de sağlayacağız.

4- Revize edilmiş çeviriden memnun kalmazsanız, ikinci bir inceleme talep edebilirsiniz. Gözden geçirilmiş çevirinin sizinle yaptığımız anlaşmada belirtilen kalite standartlarını hala karşılamadığını tespit edersek, size tam bir geri ödeme sağlayacağız.

5- Para iadeleri, tespitimizden sonraki 30 gün içinde işleme alınacaktır.

Geri ödeme politikamızın, sizi tatmin edecek şekilde tamamlanmış çeviri hizmetleri için geçerli olmadığını lütfen unutmayın. Geri ödeme politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.