Hızlıçeviri Logo

Pazarlama Çevirisiyle Kaliteli ve Tutarlı Marka Sesi Yaratın

Hızlıçeviri, pazarlama kampanyalarınızı ve reklamlarınızı globale uygun ve ilgi çekici hale getirin. Pazarlama metinlerinizi birden çok dile çevirin, e-ticaret, sosyal medya ve arama motorlarındaki pazarlama çalışmalarınızı güçlendirin.

Bize güvenen müşterilerimiz

Apsiyon LogoCommencis LogoDemant LogoBaraka LogoLixil LogoViessmann LogoVitra Logo
Global pazarlama zorluklarını fırsata çevirin

Pazarlamanın öneminin son yıllarda gözle görülür hale gelmesiyle beraber birtakım sorunlar da ortaya çıktı. Pazarlama sektörünün çeviriye dair sorunlarına yönelik geliştirdiğimiz çözümler:

Hızlıçeviri arayüzünde çeviri belleğinde yer alan İngilizce ve Türkçe karşılaştırmalı cümleler ve otuz dört bin kelimenin ücretlendirilmediği bilgisi.

Giderek Dijitalleşen Dünya

Global şirketler ve tüketiciler dijitalleşmeye doğru hızlı adımlar atarken güvenlik ve veri koruma riskleri gibi yeni zorluklar ortaya çıktı. Bunun sonucunda işletmelerin, yürüttükleri tüm operasyonlarda sıkı politikalar izlemesi gerekiyor, buna çeviri hizmeti de dahil. Hızlıçeviri olarak tüm verilerinizi 128 bit anahtar ve Gizlilik Sözleşmelerimiz ile korumamız altına alıyoruz.

Ekonomik Belirsizlik

Birçok şirket elindeki kısıtlı imkanlarla mucizeler yaratmak zorunda. Kısıtlı bütçe ve bitmeyen iş yığınının arasında finansal sıkıntılara bir yenisini eklemek istemezsiniz. Çeviri Belleğinin sağladığı fiyat avantajıyla diğer operasyonlarınıza daha fazla bütçe ayırın, tekrar eden cümlelerin çevirisi için ücret ödemeyin.

Müşteri Beklentileri

Müşteri deneyimi, müşterinin aldığı hizmetin kendisi kadar önemlidir. Bu yüzden kişiye özel hazırlanmış teklif ve metinler müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için gereklidir. Hızlıçeviri olarak pazarlama içerikleriniz için ek yaratıcı uyarlama hizmeti alabilir, hedef kitlenizle daha iyi etkileşime girip bağ kurabilirsiniz.


Müşterilerinizle doğru dilde konuşun

Almanya'ya hitap ettiğinizde resmi, İspanya'da ise samimi bir dilde konuşmak isteyebilirsiniz. Dil düzeyindeki tercihlerinizle ilgili bizi bilgilendirin, hedef kitle için kültürel tercihlerinizi özelleştirin. Stil Kılavuzu özelliğimiz sayesinde,

  • müşteri etkileşimini ve satış oranlarını yükseltebilirsiniz.
  • çeviri süreci boyunca operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.
  • tüm dillerde tutarlı bir marka sesi oluşturabilirsiniz..
Terminoloji yönetimi ve ayarları. Hesap sahibi ayarları gerçekleştiriyor.

Global iletişimi şeffaflıkla yürütün

Çeviri hataları yanlış anlamalara veya karışıklığa neden olabilir, bunu düzeltmek de zamanınıza ve paranıza mal olur. Detaylı Kalite Kontrol sürecimiz ile,

  • dosya tesliminde önce tüm hataları tespit edip ortadan kaldırıyoruz
  • tutarlı bir terim ve stil kullanımı sağlıyoruz
  • geri bildirim için ayrılan zaman ve eforu azaltıyoruz
Bir çeviri redaktörü, bir çevirmene yaptığı çeviriyle ilgili kalite kontrol raporunu ve geri bildirimi paylaşıyor.
İlhama mı ihtiyacınız var?
Çözümü bizde.
Pazarlama uzmanı olarak yaratıcılığınızı içerik, reklamlar ve kişilere yansıtmanız gerekir. Sıkıntısız bir çeviri süreci sunarak pazarlama çalışmalarınızın karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

Pazarlama Çevirilerimiz
"Reklamın iyisi kötüsü olmaz," derler. Reklamın kötüsü olur. Biz, reklamınızın mükemmel olmasını garanti ediyoruz. Pazarlama çevirisindeki uçtan uca çözümlerimizi inceleyin.

Bize güvenen müşterilerimiz

Çeviri projelerimiz için uzun süredir Hızlıçeviri ile çalışıyoruz. Proje ekibinin profesyonel ve hızlı destekleri, çevirmenlerin akıcı bir dille pazarlama sektörüne uygun şekilde içeriklerimizi çevirmelerinden oldukça memnunuz. Hızlıçeviri'nin hizmetini birinci sınıf kalitede çeviri arayan tüm pazarlama ekiplerine tavsiye ederim.

Shady FaresDijital Pazarlama Yöneticisi

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.