Hızlıçeviri Logo

Finansal çeviri hizmetleriyle küresel hedeflerinize güvenle ulaşın

Hızlıçeviri'nin finansal dil çözümleriyle sayıların gücünden yararlanın. Biz çeviri ihtiyaçlarınızı karşılarken siz yatırımcılar, hissedarlar ve uluslararası müşteriler için hizmetlerinize odaklanın.

Bize güvenen müşterilerimiz

Ekmob LogoBaraka LogoİMMİB LogoMapei LogoMcKinsey  & Company LogoPisano LogoPrysmian Group LogoPutzmeister LogoTAV Technologies Logo
Başarıya giden yolda engelleri kaldırın

Tüm dünyada ekonomik belirsizlikler hüküm sürerken Hızlıçeviri'nin finans ve bankacılığın zorluklarına yönelik çeviri çözümleriyle riskleri en aza indirin.

Hukuki çeviri için gerekli olan terim listesi ve terim listesi ayarları müşteri ekranı.

Finans/Vergi Düzenlemeleri

Finans ve sigorta şirketleri, bankalar ve brokerler, artan uluslararasılaşmayı ele almak için küresel standartlara ve düzenlemelere uymak zorundadır. Hızlıçeviri'de doğrulanmış testlerle seçilen uzman çevirmenlerimiz kültürel ve yasal farklılıkları dikkate alarak yüksek kaliteli ve doğru çeviriler sağlar.

Dinamik Terminoloji

Yabancı dillerden ödünç alınan terimler ve finansal jargona sürekli olarak eklenen yeni ifadeler nedeniyle finans terminolojisi oldukça hassastır. Size özel tasarladığımız sözlüklere istediğiniz zaman erişebilir ve pratik özellikleri kullanarak yorum ve değişiklik yapabilirsiniz.

Çokdisiplinli Yapı

Finans çevirisinde yüksek kalite elde edebilmek için muhasebe, hukuk, pazarlama ve ticaret gibi diğer alanları ve terminolojilerini de dikkate almak gerekir. Hızlıçeviri'de finansal çeviri projeleriniz için ilgili alanlardan birkaç dilbilimci daha iyi bir sonuç için birlikte çalışır.


Bilinçli karar verme sürecinizi kolaylaştırın

Uluslararası müşterilere hizmet sunarken finansal kayıtlarınızın doğruluğundan emin olmalı ve kararlarınızı gönül rahatlığıyla verebilmelisiniz. Kalite kontrol süreçlerimiz ve araçlarımız sayesinde:

  • tüm içeriklerinizin çevirilerinde hızı ve kaliteyi koruyun
  • büyük hacimli çevirilerde tutarlılığı sağlayın
  • düşük kaliteli kaynak metinler için yüksek kaliteli çeviriler alın
Pazarlama çevirisi için gerekli olan terminoloji kontrolü ve ayarları. Kalite kontrollerinde imla, yasaklı kelimeler, etiketler yer alıyor.

Daha iyi hizmet için operasyonlarınızı ve kaynaklarınızı optimize edin

Çeviri Belleğine müşteri kontrol panelinden erişebilir ve değişiklikler uygulayabilirsiniz. Dil ekiplerimizin onayı için düzenleme önermenin yanı sıra:

  • farklı projelerde tutarlı çeviriler elde edin
  • ekonomik kaynaklarınızı diğer alanlara ayırın
  • zamanınızı ve operasyonlarınızı verimli yürütün
Çeviri belleğinde yer alan toplam kelime sayısı, örnek İngilizce kaynak metin ve hedef Türkçe metin.
İşler saymakla bitmiyor mu?
Çözümü var.
Finans sektöründeyseniz isteyeceğiniz son şey daha fazla iş yüküdür. Hızlıçeviri'de organizasyon odaklı özelliklerimizle bu yükü omuzlarınızdan alıyoruz.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

Finansal Çevirilerimiz
Finansın diğer alanlarla yakından ilişkili olması ve zamansız doğası, finans çevirisinde üstün yetenek ve hakimiyet gerektirir. Hızlıçeviri'de bazı yetkinlik alanlarımız:

Müşterilerimiz ne diyor?

Karmaşık finansal dokümanları hızlı ve doğru bir şekilde tercüme ettiler. Süreç boyunca ayrıntılı geri bildirimde bulundular ve her türlü sorumuzu yanıtladılar.

Osama MustafaÜrün Yöneticisi

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.