Hızlıçeviri Logo

Mühendislik çeviri hizmetleriyle uluslararası ortaklıklarınızı güçlendirin

Şirketinizin teknik kapasitesini ortaya koymanız için hayati önem taşıyan doğruluk ve özgünlüğe hızlı, hatasız mühendislik çevirisiyle erişin.

Bize güvenen müşterilerimiz

Canik Arms LogoSampa LogoMazak LogoPutzmeister LogoTeksan LogoElastron LogoTEMSA LogoCoşkunöz Holding LogoDoğuş İnşaat LogoMapei LogoPrysmian Group LogoNSK LogoTirsan Logo
Mühendislik sektörünün eksilerini artıya çevirin

Mühendislik karmaşıktır: profesyonel çeviri çözümlerimizle tüm zorlukları basit kılmak için buradayız.

Stil kılavuzu ekranında yer alan ayarlar. Marka adı, ürün adları, dil kullanımı, ölçü birimleri, özel isimler ve unvanlar ayarları.

Büyük Hacimli İçerikler

Mühendislik şirketleri, kapsamlı içerikleri kabul edilebilir kalitede çevirtmek için çok zaman ve para harcıyor. Sunduğumuz çeviri belleği özelliği ile tekrarlanan ve benzer içerikleri daha hızlı ve az maliyete çeviriyor, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Pazar Talepleri

Gelişen sektörde şirketiniz, etkili uluslararası iletişim kurmalıdır ve bu da yerelleştirilmiş çok dilli bir web sitesi aracılığıyla mümkündür. Küresel başarıyı yakalamak ve mesajınızı dilediğiniz şekilde iletmek için markanızın stil kılavuzunu oluşturun.

Hizmet Standartları

Standartların üzerine çıkmak ve rekabet üstünlüğünü korumak için müşterilerinize ve iş ortaklarınıza reddedemeyecekleri iki şeyi sunun: kalite ve istikrar. Alanında uzman çevirmenlerimiz ve özel kalite kontrol araçlarımızla rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.


Kalite ve hızı dengeleyin

Akıllı Yönlendirme Sistemimiz, projeniz için en uygun MT motorunu bulur ve çalıştırır. Yapay zeka çevirmenleri ve insan kontrolü ile:

  • terminlerinizin karşılandığından emin olun
  • kaliteden ödün vermeyin
  • daha önemli işler için çeviri bütçesinden tasarruf edin
Makine çevirisinin iş akışı, kalite skoru ve doğruluk.

Güncel sektörel terminolojiden haberdar olun

Şirketinize özel oluşturulan sözlüğünüzü istediğiniz zaman indirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Sürekli olarak revize edilen ve dil uzmanlarımız tarafından onaylanan terim listeleri ile:

  • şirket genelinde terminolojik bilgi birikimi oluşturun
  • çevirilerin tutarlılığından ve doğruluğundan emin olun
  • dil ekibimize terimlerle ilgili anında geri bildirim verin
Mühendislik çevirisi için gerekli olan terim listesi ve terim listesi ayarları müşteri ekranı.
İş süreçlerinin kontrolü zor mu?
Çözümü var.
Yeni pazarlara açılmaya ve yeni müşterilere ulaşmaya çalışırken çok meşgul olmalısınız. İhtiyaç duyduğunuz son şey daha fazla iş yükü. Faydalı özelliklerimiz ile kolay çeviri süreçlerinin tadını çıkarın.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

Mühendislik Çevirilerimiz
Mekanik, kimyasal, elektrik ve inşaat mühendisliği alanlarıyla ilgili birçok mühendislik içeriğini çeviriyoruz. Bunlardan bazıları:

Müşterilerimiz ne diyor?

Hızlıçeviri özellikle zorlu teknik ve finans içerikli Rusça metinlerde hızlı destek sağladı. Kaliteli ve hassas işlerinizde Hızlıçeviri’yi kesinlikle tavsiye ederim.

Dania UsmanovaDış Ticaret ve Halkla İlişkiler Müdürü

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.