Hızlıçeviri Logo

Çevrim içi satışlarınızı arttırmak için en iyi e-ticaret çeviri hizmeti

E-ticaret lideri olmak için çevrim içi varlığınızı sağlam bir şekilde sürdürmeniz ve satış rakamlarınızı zirveye çıkarmanız gerekir. Hızlıçeviri'nin profesyonel e-ticaret çeviri hizmetleri, sıfırdan başlayanları bile zirveye taşımaya yardımcı olur.

Bize güvenen müşterilerimiz

Apsiyon LogoCommencis LogoLixil LogoNavlungo LogoVitra LogoUber Logo
Çevrim içi perakende sizi yormasın

Çevrim içi iş yapmak, diğer kanallar aracılığıyla satış ve ticaretten birçok yönüyle farklıdır. Hızlıçeviri'nin en güncel teklifleriyle tüm zorlukları kendi avantajınıza çevirin.

Hızlıçeviri arayüzünde çeviri belleğinde yer alan İngilizce ve Türkçe karşılaştırmalı cümleler ve otuz dört bin kelimenin ücretlendirilmediği bilgisi.

Tepki Süresi

E-ticaret dünyasında her şey hızlı gerçekleşir. KPI'larınız, satışlarınız ve geliriniz günlük, hatta saatlik olarak değişebilir. İşinizi, ancak operasyonlarınızı hızlandırarak geliştirebilirsiniz. Hızlıçeviri'nin birden fazla hızlı teslimat seçeneğiyle çeviri yükünü omuzlarınızdan alabiliriz, böylece zamanınızı diğer süreçlere harcayabilirsiniz.

Değişen Trendler

Tüketiciler sürekli yenilik arıyor, bu nedenle işletmelerin tekliflerini düzenli olarak güncellemeleri gerekiyor. Her dönüşümle birlikte web sitenizin de güncellenmesi gerekir ve bu da zaman ve paraya mal olur. Çeviri belleği özelliğimiz sayesinde güncellenmiş içeriği çok düşük maliyetlerle tutarlı bir şekilde çevirerek hem zaman hem de bütçe tasarrufuna yardımcı olabiliriz.

Güçlü Rakipler

E-ticaret sektöründe rekabet sonsuzdur; kendinizi rakiplerinizden bir adım öteye taşımanın yollarını bulmalısınız. Bunlardan biri, şirketinizin web sitesindeki mesajları öne çıkartmak ve ilgi çekici içerik yayınlamak olabilir. Hızlıçeviri'nin transkreasyon hizmetleriyle hedef kitlenizi web sitenize çekebilir, trafiği arttırabilirsiniz.


Daha iyi iletişim kurun, daha fazla satış yapın

Stil Kılavuzu özelliğimizi kullanarak markanızı uluslararası pazarlarda nasıl temsil etmek istediğinizi belirtin. Ayrıca:

  • mesajlarınızın tüm dillerde tutarlı olmasını sağlayın
  • daha fazla potansiyel müşteriyle etkileşim kurun ve satışları arttırın
  • yeniden çeviri ihtiyacını ortadan kaldırarak zamandan ve paradan tasarruf edin
Stil kılavuzu ekranında yer alan ayarlar. Marka adı, ürün adları, dil kullanımı, ölçü birimleri, özel isimler ve unvanlar ayarları.

Güven kazanın, müşterileri elinizde tutun

Şirketinize özel oluşturduğumuz sözlüğünüze istediğiniz zaman erişebilir ve dil ekibimizin kontrol etmesi için doğrudan revizyonlar yapabilirsiniz. Bu sayede:

  • tüm çeviri süreci boyunca aktif kalın
  • şirket içi kullanımınız için terim listesi oluşturun
  • çeviri sonrasında yaşanabilen zorluklardan kaçının
Hesap sahibi, Hızlıçeviri üzerinde İngilizce ve Türkçe terimlerin kontrolünü yapıyor.
Satışlar tüm vaktinizi yiyor mu?
Çözümü var.
Siz satış rakamlarına ve tüketici davranışlarına odaklanın; biz de hiçbir şeyin sizi yavaşlatmadığından veya verimliliğinizi baltalamadığından emin olalım.

Tam otomasyon

Optimize süreçlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz anda size en uygun çözümü sunuyor, projenizi doğru dil uzmanlarıyla eşleştiriyoruz.

E-ticaret Çevirilerimiz
E-ticaret web sitenizi global kullanıma açmak için öncelikle hedef dillere uyarlamalısınız. Bir web sitesinde çevrilmesi gerekenler:

Müşterilerimiz ne diyor?

Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir yaklaşım sergilediler. Çeviri hizmetleri, farklı pazarlara ve ülkelere açılmamıza ve online mağazalarımızın tek tip marka mesajları iletmesini sağlamamıza olanak tanıdı.

Sıla DoğanBüyüme Lideri

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.