Hızlıçeviri Logo

Belge çevirisi: Büyüme potansiyeli ile işinizi ölçeklendirin

Operasyonel verimlilik, başarılı küresel girişimlerin anahtarıdır. İşiniz için hayati önem taşıyan belgelerin yüksek kaliteli çevirisiyle verimliliği arttırın.

Bize güvenen müşterilerimiz

Coşkunöz Holding LogoDemant LogoDestek Patent LogoEkmob LogoHoneywell LogoİMMİB Logo

Orijinal metninizin tüm öğelerini koruyun

Kurumsal olsun ya da olmasın tüm belgeler hayati bilgiler içerir ve küçük detaylar insan gözünden kaçabilir. Hızlıçeviri'nin kalite kontrol araçları terminolojik tutarsızlıkları ve tüm hataları saniyeler içinde tespit eder.

Pazarlama çevirisi için gerekli olan terminoloji kontrolü ve ayarları. Kalite kontrollerinde imla, yasaklı kelimeler, etiketler yer alıyor.

Minimum maliyetle maksimum tutarlılık elde edin

Çeviri Belleği ile siz benzer içerikler için daha az ödeme yaparken biz daha güvenli ve tutarlı çeviriler sunarız.

Hızlıçeviri arayüzünde çeviri belleğinde yer alan İngilizce ve Türkçe karşılaştırmalı cümleler ve otuz dört bin kelimenin ücretlendirilmediği bilgisi.

Şirketinizin en değerli varlığını bize emanet edin

Bize gönderdiğiniz tüm dosyalar en son teknoloji ile korunmaktadır. Önemli bilgilerinizi güvende tutmak için 128 bit anahtar ve son derece katı gizlilik anlaşmaları kullanıyoruz.

Hızlıçeviri giriş ekranında güvenlik uyarıları ve şifre giriş ekranı.
Daha Yüksek Operasyonel Verimlilik ve Müşteri Katılımı =
Daha Fazla Küresel Başarı

Hayati Değerlerimiz:

Hız ve Kalite

Problem

En kısa sürede çevrilmesi gereken öncelikli bir belgeniz varsa çoğu çeviri bürosu size iki seçenek sunar: standart teslim süresi veya yüksek kaliteli çeviri.

Çözüm

Hızlıçeviri'de belgelerinizin yüksek kaliteli çevirisi için acele teslimat seçeneği sunuyoruz. Projeniz, üst düzey dilbilimciler tarafından düzenlenmek ve kalite kontrol araçlarıyla kontrol edilmek üzere önceden tanımlanmış bir dizi kurala dayanarak birden fazla çevirmen arasında otomatik olarak dağıtılır. Bu şekilde hız için kaliteden, kalite için hızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Sağladığımız Avantajlar

Her ihtiyaca uygun farklı çeviri paketi seçenekleri

Hızlı ve kolay çeviri siparişi için kullanıcı dostu bir platform

Resmi çalışma saatlerine uygun hızlı teslimat seçeneği

Sizi globale taşıyacak tutarlı bir marka kimliği

Daha Fazla

  • Teslim Tarihlerine Uygunluk
  • Çeviri Bütçesi Tasarrufu
  • Müşteri Etkileşimi
  • Doğruluk Garantisi

Daha Az

  • Kontrole Harcanan Zaman
  • Yeniden Çeviri Çalışması
  • Organizasyonel Güçlük
  • Kaliteye Dair Sorunlar

Küreselleşme Yolunda Belge Çevirisi Çözümlerimiz

Yerelleştirme proje ayrıntıları, çeviri projesi indirme ve çeviri sipariş detayı.

Hükümet / Hukuk Belgeleri

Resmi prosedürler son derece önemlidir ve pür dikkat gerektirir. USCIS belgelerinizi, pasaportlarınızı, vize başvurularınızı, doğum belgelerinizi, akademik sertifikalarınızı, sözleşmelerinizi, bildirimlerinizi ve mektuplarınızı doğru ve hızlı bir şekilde çevirtin.

Teknik Belgeler

Sağlam Terminoloji Yönetimimizle kullanım kılavuzları, ürün belgeleri ve bilimsel makaleler dahil olmak üzere belgelerinizin doğru ve tutarlı bir çevirisini garanti ediyoruz.

Pazarlama Materyalleri

Tüm şirket prosedürlerinin yanı sıra önceliğiniz müşterilerinizle doğru tonda etkili bir şekilde iletişim kurmaktır. Tutarlı bir marka sesi oluşturmanıza yardımcı olmak için web sitenizin içeriğini, sosyal medya yayınlarınızı ve kampanyalarınızı yerelleştiriyoruz.

RTL Dil Desteği

Arapça ve İbranice gibi diller, diğer dillerden farklı olarak sağdan sola doğru yazılır. Çift yönlü belgeleriniz için tüm temel unsurları koruyarak hedef dilde belge yansıtma ve metin hizalaması hizmetleri sunuyoruz.

Nasıl çalışır?

Hızlıçeviri'de etkili ve optimize süreçlerimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı anında en iyi çözümlerle eşleştiriyoruz. Sipariş oluşturduğunuz anda uygun bir çeviri ekibi projenize atanır.

Bize güvenen müşterilerimiz

İnternet sitenizin kullanışlı ara yüzü ile çevirilerimizi çok daha hızlı ve güvenli işleme alabiliyoruz. Teknolojiyi bu denli kullanmanız işimizi verimli hale getiriyor. Tebrikler Hızlıçeviri.

Mehmet ÖzkaraPazarlama Müdürü

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Başlayın

Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.