123

Profesyonel İspanyolca Çeviri Hizmeti

Hızlıçeviri olarak yeminli veya profesyonel çeviri ihtiyaçlarınız için hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı İspanyolca çeviri çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kullanımı kolay platformumuz ve uzman İspanyolca çevirmenlerden oluşan ekibimizle çevirinizi otomatik başlatabilirsiniz.

Language Temp.png
Hızlı, Daha Hızlı, En Hızlı
[object Object]
Siparişiniz için anında fiyat teklifi alın
[object Object]
Kredi kartı bilgisine gerek yok
[object Object]
Teslimat sürenizi hemen öğrenin
[object Object]
Ücretsiz ve 7/24 çevrimiçi destek

Çeviri Belleği ile Uyguni Fiyatlar

Yeni içerikler veri tabanımız tarafından analiz edilir ve içerik halihazırda var olan çevirilerle karşılaştırılır. İçerik daha önceden çevrilmişse söz konusu içerik için ücret ödemezsiniz.
1.2 Translation Memory.png

Her İhtiyaca Uygun, Ekonomik ve Doğru Çeviri

Üç farklı seviyedeki çeviri paketimizle, ihtiyaçlarınıza uygun kalite ve fiyat kombinasyonunu seçebilirsiniz. İspanyolca çevirmenlerimizin tümü, projelere atanmadan önce her seviyenin kalite beklentisine göre ön elemeden geçirilmiştir.
2.2 Packages.png

Hızlı Teslimat ve Yüksek Kalite

İç süreçlerimizi birçok temas noktasını otomatikleştirecek şekilde optimize ettiğimiz için çevirilerinizi daha hızlı teslim edebiliyoruz. Hızlı teslimata ihtiyacınız varsa, 'hızlı' teslimat seçeneğini, acil talepleriniz için 'ekspres' teslimat seçeneğini seçebilirsiniz.
5.5 Distrubition.png
İspanyolca Tercüme Hizmetlerimiz
Türkçeden İspanyolcaya Belge Çevirisi
Hızlı ve güvenilir İngilizce-İspanyolca çeviriye ihtiyaç duyanlar için Hızlıçeviri mükemmel bir belge çeviri hizmeti sunar. Doğum belgeleri, evlilik cüzdanları ve boşanma kararları gibi resmi belgeler için bize başvurabilirsiniz.
İngilizceden İspanyolcaya Web Site Yerelleştirme
İspanyolca web siteniz için mükemmel yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Deneme çevirilerimizi başarıyla geçmiş yerelleştirme uzmanlarımız, web içeriğinizin hedef pazarınızın veya bölgenizin dil, kültür ve teknoloji standartlarına ulaşacak şekilde kapsamlı bir şekilde uyarlanmasını garanti eder.
İspanyolca Mobil Uygulama Yerelleştirme
Hızlıçeviri olarak İspanya, Latin Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri'ne açılmak isteyen şirketler için mobil uygulama yerelleştirme hizmeti sunuyoruz. Yetenekli, yerel uzmanlarımız, mobil uygulamanızın dilini, yapısını ve arayüzünü uluslararası pazarlardaki potansiyel kullanıcılarla etkileşim kuracak şekilde uyarlamak için içeriğinizi yerelleştiriyor.
İspanyolca Hukuki Belgelerin Tercümesi
Ekibimiz iş sözleşmeleri, gizlilik politikaları, kullanım koşulları, patentler ve dava destek materyalleri gibi çeşitli yasal belgelerin çevirisini yapabilecek donanıma sahiptir. Dil tutarlılığı ve verimlilik için deneyimli ekibimize ve kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmemize yardımcı olan Çeviri Belleği ve Terminoloji Yönetimi sistemimize güvenebilirsiniz.
İspanyolca Teknik Tercüme
Teknik belgelerinizin, kılavuzlarınızın veya şartnamelerinizin hızlı ve doğru bir şekilde İspanyolca çevirisine ihtiyacınız varsa, uzman ekibimiz size yardımcı olmak için burada. Pek çok sektördeki karmaşık İspanyolca çevirileri profesyonel şekilde tamamlıyoruz. Hızlı teslimat sürelerimiz ve doğru çeviriler konusunda size destek oluyoruz.
İspanyolca Medikal Çeviri
Hızlıçeviri herkes için tıbbi çeviri çözümleri sunar. Hastalıkları, tedavileri ve en iyi hasta bakımı uygulamalarını tanımlamak için sıklıkla kullanılan karmaşık tıbbi terimler içeren belgelerin çevirisinde uzman bir ekibe sahibiz. Bulut tabanlı çeviri belleğimiz ve terminoloji yönetimi çözümlerimiz gibi sektör lideri teknoloji araçlarını kullanarak her çeviri için en yüksek kaliteyi garanti ediyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
1000 kelimeyi İspanyolcaya çevirmek ne kadar sürer?
Genellikle, İspanyolca çeviriniz bir iş günü içinde teslim edilir ancak teslimat süresi çevirinin konusuna ve pakete göre değişebilir. Hızlıçeviri, hızlandırma ücreti mukabilinde acil talepleriniz için hızlı ve ekspres teslimat sunar.
Bir belgenin İngilizceden İspanyolcaya çevirmenin maliyeti nedir?
Belge çeviri hizmetleri için ne kadar ödemeliyim?
Çeviri Belleği (TM) nedir?
Belgelerimin çevirisini aynı gün teslim alabilir miyim?
Resmi belgelerimi nerede çevirtebilirim?
Yurt dışına taşınma sürecimde belgelerimi nasıl hızla çevirtebilirim?
Hemen Başlayın
Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.
Desteğe mi İhtiyacınız Var?
Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.