123

Profesyonel Arapça Tercüme Hizmeti

Hızlıçeviri olarak kendimizi size en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlı Arapça çeviri hizmetini sunmaya adadık. Kullanımı kolay platformumuz, büyük veya küçük tüm siparişlerinizi doğrudan verebilmeniz için mükemmeldir. Arapça dilinde çalışan profesyonel çevirmenlerden oluşan bir ekip projeniz üzerinde hemen çalışmaya başlar!

cok-dilli.webp
Hızlı, Daha Hızlı, En Hızlı
[object Object]
Siparişiniz için anında fiyat teklifi alın
[object Object]
Kredi kartı bilgisine gerek yok
[object Object]
Teslimat sürenizi hemen öğrenin
[object Object]
Ücretsiz ve 7/24 çevrimiçi destek

Çeviri Belleği ile Daha Az Ödeyin

Çeviri Belleği teknolojimiz sayesinde yalnızca yeni cümleler için ödeme yaparsınız. Belgenizi daha önce çevrilmiş cümlelerden oluşan veri tabanımızdaki içerikle karşılaştırıyoruz. Eğer bir cümle daha önce çevirdiğimiz bir cümleyle tamamen aynıysa, ücretlendirilmiyorsunuz.
1.2 Translation Memory.png

Farklı İhtiyaçlar için Farklı Fiyatlar

Her biri farklı kalite ve fiyat seviyesine sahip üç farklı çeviri paketimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi paketin sizin için doğru olduğuna karar verdikten sonra, sistemimiz projenize uygun seviyede bir Arapça çevirmen atayacaktır.
2.2 Packages.png

Kalite Odaklı Hızlı Teslimat

İnsan müdahalesi gerektiren birçok süreç zaman alıyor. Bu süreçleri otomatikleştirerek artık yüksek çeviri hızları sunabiliyoruz. Standart hız yeterli değilse 'hızlı' teslimat türünü seçin ve acil talepler için 'ekspres' hız türünü seçin.
5.5 Distrubition.png
Arapça Tercüme Hizmetlerimiz
Türkçe Arapça Belge Çevirisi Hizmeti
Belge çevirisi ihtiyaçlarınız için Hızlıçeviri yanınızda! Türkçe ve Arapça dil çiftinde hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, profesyonel çevirmenlerden oluşan ekibimiz doğum belgeleri, evlilik cüzdanları ve boşanma kararları gibi resmi belgelerin çevirisinde uzmanlaşmıştır.
İngilizce Arapça Web Site Yerelleştirme
Markanızı daha görünür kılacak ve satışlarınızı artıracak yüksek kaliteli, güvenilir bir Arapça web sitesi yerelleştirme süreci sunuyoruz. Özenle seçilmiş yerelleştirme uzmanlarımız, web içeriğinizin hedef pazarınıza veya bölgenize etkili bir şekilde ulaşmak için gereken dilsel, kültürel ve teknolojik standartları karşılamasını garanti eder.
Arapça Blok Zinciri ve Kripto Para Çevirisi
Hızlıçeviri, blok zinciri ve kripto para biriminin gerektirdiği özel dilde çalışma konusunda uzmanlaşmıştır. Blok zinciri ile ilgili web siteleri, teknik incelemeler ve pazarlama materyalleri için yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Dil becerilerimiz ve sektöre ilişkin kapsamlı anlayışımız, mesajınızın hedef kitlenize etkili bir şekilde iletileceğini garanti eder.
Arapça Hukuki Tercüme Hizmeti
Deneyimli çevirmenlerimiz, Çeviri Belleği ve Terminoloji Yönetimi teknolojimiz sayesinde kafa karıştırıcı olabilecek belgelerinizin üstesinden sorunsuz bir şekilde gelebilir. İş sözleşmeleri, gizlilik politikaları, kullanım koşulları, patentler ve dava destek materyalleri gibi belgeleri kaliteyle çeviririz. Dilsel tutarlılığımız ve verimliliğimiz, kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşük tutmaya yardımcı olur.
Arapça Medikal Çeviri
Tıbbi çeviri karmaşık ve zamana duyarlı bir iştir, ancak fen bilimleri alanında uzmanlaşmış, anadili Arapça olan çevirmen ağımız size yardımcı olabilir. Dil uzmanlarımız, karmaşık terminolojinin üstesinden gelebilecek ilgili tıbbi ve teknik uzmanlığa sahip olduklarından emin olmak için dikkatle incelenerek ekimize dahil edilir. Zamanlamanın ve bütçe kısıtlamalarının önemini biliyoruz, bu doğrultuda çevirilerinizi doğru bir şekilde teslim ediyoruz.
Arapça Mobil Uygulama Yerelleştirme
Mobil uygulamanızı başka bir dilde yayınlama konusunda sıkılıp bunalmanıza gerek yok. Hızlıçeviri, Orta Doğu veya Kuzey Afrika'daki kitleleri hedeflemek isteyen işletmeler için yerelleştirme hizmetleri sunuyor. Ana dilini konuşan kişiler ve uzmanlarla çalışarak, marka kimliğinize sadık kalırken içeriğinizi bu bölgelerdeki kullanıcılarda yankı uyandıracak şekilde uyarlamanıza yardımcı oluyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
1000 kelimeyi Arapçaya çevirmek ne kadar sürer?
Genellikle, Arapça çeviriniz bir iş günü içinde teslim edilir ancak teslimat süresi çevirinin konusuna ve pakete göre değişebilir. Hızlıçeviri daha hızlı teslim talepleri için hızlı teslimat ve acil çeviri talepleri için ekspres teslimat sunmaktadır.
Arapça web sitesindeki çeviri görüntüleme sorunlarını nasıl düzeltebilirim?
Arapça çevirinin maliyeti nedir?
Neden web sitemi Arapçaya çevirmeliyim?
Yüksek kaliteli Arapça çevirileri nasıl sağlıyorsunuz?
Belgelerimin çevirisini aynı gün teslim alabilir miyim?
Hemen Başlayın
Hızlıçeviri'nin nasıl çalıştığını öğrenin ve süreçlerimizi yakından tanıyın.
Desteğe mi İhtiyacınız Var?
Kurumsal projeler ve ihtiyaca yönelik destek için uzmanlarımıza ulaşın.