Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme gerektiren her türlü evrakınızın çevirisini dilediğiniz dile, hızla ve uygun fiyatla tamamlıyoruz.

Çevirinizi Hemen Başlatın!

Yeminli belge çevirisi demek herhangi bir belgenin aşağıdaki konularda güvence sunan bir çevirmen tarafından bir dilden diğerine çevrilmesi demektir: Çevirmen hedef dilde herhangi bir noter tarafından resmi evrakların tercümesi için yetkilendirilmiştir, hem kaynak hem hedef dilde yetkinliğe sahiptir ve çevirinin kendisi de hatasız, eksiksiz ve güvenilir niteliktedir.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Kredi kartı veya havale/EFT yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

HIZLIÇEVİRİ dünya çapındaki mahkemelerde, devlet dairelerinde veya düzenleyici kuruluşlarda sunulması gereken hukuki ve resmi belgeler için yeminli çeviri hizmetleri sunar. Yeminli çevirmenlerimiz eyalet, devlet ve yurt dışı mahkemelerinde ve tüm dünyadaki yetki dairelerinde ve kuruluşlarda düzenli olarak yasal kayıtlara girilir.

Gizlilik

Müşterimizin gizliliği en önemli önceliğimizdir. Bu belgelerin çoğunun hassas nitelikte olduğunu biliyoruz and müşterilerimize ait belgelerin güvenliğini asla tehlikeye atmayız. Güvenli websitemizde belgelerinizin emniyette olmasını sağlamak amacıyla büyük bir gayret içindeyiz.

En İyi Fiyat

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konsunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli güven ilişkisi oluşturmamızı sağlar. Tamamen şeffaf olmaya inandığımız için müşterilerimizle ilişkiler kurarız.

Hızlı Geri Dönüş

Her şeyin bir teslim tarihinin olduğunu biliyoruz ve buna uymaya çalışıyoruz. En iyi çevrimiçi yeminli çeviri hizmetinden yararlanmak demek belgelerinizi vaktinde teslim almak demektir. HIZLIÇEVİRİ'deki web tabanlı, güvenli platformlarımızla müşterilerimize fiyat teklifi verebiliyor, sipariş alabiliyor ve projeleri 24 saat boyunca çevrimiçi takip edebiliyoruz. Dosyaları indirebilir, rapor oluşturabilir ve önceki projeleri inceleyebilirsiniz. Üstelik bütün bunları ve daha fazlasını bir düğmeye tıklayarak yapabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Yeminli Tercüman Ekibimiz

HIZLIÇEVİRİ'de yeminli çevirmenlerimiz onaylı bir çevirinin daha verimli kullanıldığını bilir. Bir kuruluşta belgelerin gözden geçirilmesi gerektiğinde, bu belgeler o kuruluşun tercih ettiği dilde olursa sürecin tamamı daha hızlı işler. Belgelerin çevirisini yapmakla uğraşarak vakit ve nakit kaybetmek zorunda kalmazlar.

Güvenilir & %100 Doğru

Yeminli çevirimiz yeminli olmayan bir belgeye göre çok daha güvenilir olur. Bazı araştırmalar resmi amaçlarla sunulan ortalama her 5 belge çevirisinden 1 tanesinin ya sahte ya da teknik açıdan hatalı olduğunu ortaya koymuştur. Bu da demektir ki resmi daireler, işletmeler, okullar ve diğer kuruluşlar yeminli olmayan belge çevirlerine her zaman güvenemez.

Zamanında ve Sıfır Hata ile Teslim Edilen Yeminli Çeviri

İster Londra'da yeminli çeviri ihtiyacınız olsun, isterse NYC'de yeminli çeviri yaptırmak isteyin, HIZLIÇEVİRİ dünya çapındaki devlet daireleri ve düzenleyici kuruluş dili konusunda deneyim sahibi olan çevirmenlerimizle size en kaliteliyi sunar.

Get an Instant Quote

İki Kere Kontrol Edilmiş Yeminli Çeviri

Yeminli çevirmenlerle işleriniz daha hızlı yürür. Size güvenilir ve uzun vadeli çevrimiçi yeminli çeviri hizmetleri gerekir çünkü fazla sayıdaki belgenin çok kısıtlı bir zamanda ve hatasız çevirisine ihtiyacınız varsa bizim gibi bir yeminli çeviri firmasıyla çalışmanız halinde markanız ve belgeleriniz zarar görmeden orijinal anlamıyla okunabilir olur.
Sonuçta, kararı verecek olan sizsiniz. Eğer belgeleri göndereceğiniz kuruluş bunların onaylı olmasını istiyorsa tercih bellidir ve sizin de buna kesinlikle ihtiyacınız var. Aksi halde, daha fazla güvenilirliğin ve kişi ve kuruluşların yeminli belge çevirilerini daha kolay kabul etmesinin maliyetteki küçük artışa değip değmediğine karar vermeniz gerekecektir.
Bu sebeple, göçmenlik işlemlerindeki deniz aşırı belgeleriniz ve hatta kişisel ihtiyaçlarınız için bizimle her zaman irtibat kurabilir ve ücretsiz teklif isteyebilirsiniz, biz de projenizi kesinlikle üstlenir ve çevirisini yaparak bekletmeden teslim ederiz.

HEMEN TEKLİF ALIN