Web Sitesi Çeviri Hizmeti

Yeni pazarlara ulaşmanız mı gerekiyor? 100'den fazla dilde, uçtan uca web sitesi, yazılım veya uygulama yerelleştirme çözümleri sunma konusunda sahip olduğumuz deneyim ve en ileri çeviri teknolojilerimiz, tasarımınızın ve mesajlarınızın sorunsuz bir şekilde iletilmesini sağlayacaktır.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

İstatistikler ve raporlar, ziyaretçilerin kendi dillerindeki bir web sitesinde iki kat daha uzun süre harcandığını ve bu siteden ürün veya hizmet satın alma veya edinme ihtimallerinin 3 kat daha yüksek olduğunu göstermektedir. Çok dilli bir web sitesi oluşturmak, potansiyel yeni pazarlara ve yeni müşterilere ulaşmak için etkili ve güvenilir bir yoldur.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Web sitesi çevirisi söz konusu olduğunda, HIZLIÇEVİRİ öncelikle araştırma ve planlama yapar, ardından web sitenizdeki konuya uygun etkili, doğru ve eksiksiz çeviriler sağlamak için gayret gösterir. İşe başlamadan önce doğru bilgileri almak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yeni bir dilde neler yapabileceğimizi görmek için işletmeniz, hedef kitleniz, mesajınız ve markanız hakkında bilgi ediniyoruz.

Güvenli Dokümanlar

Müşterimizin gizliliği, işimizin özü için en üst düzeyde öneme sahiptir. Bizler, dilbilim ekibimiz ile birlikte, müşterilerimizin teknik belgelerinin gizliliğine en üst düzeyde öncelik veriyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimiz tamamen bu vazgeçilmez ve güven üzerine kurulu yaklaşıma dayanmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilere inanıyoruz.

Ekonomik Fiyatlandırma

Şeffaf fiyatlandırmamız, geleneksel ajansların maliyetinin bir parçasıdır, bu sayede yeni pazarlarda rekabete dayalı fiyatlarda iş yapabilirsiniz. Tüm çevirmenlerimizle uçtan uca bir iletişimimiz vardır ve işleminizde gizli maliyetler olmadığından ve paranızın karşılığını son teslim tarihinden önce aldığınızdan emin olur.

Hızlı Geri Dönüş

HIZLIÇEVİRİ'deki entegre API ve yerleşik kalite araçlarımız, iş akışı verimsizliğini ortadan kaldırır ve projeler arasında tutarlılığı ve kaliteyi artırır. Bu, son teslim tarihlerine uygun, çok hızlı bir şekilde teslim yaparak müşterilerimiz için mutlak şeffaflığı korumamıza yardımcı olur.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Web Sitesi Çeviri Ekibimiz

HIZLIÇEVİRİ, aynı zamanda şirket haberlerinin çevrilmesi ve blog yazılarının redaksiyonu gibi devam eden işler yaptığımız bir web sitesi çeviri hizmeti sağlayıcısıdır. Çoğu durumda iletişimdeki eksiklik fark edilmez. Ancak bunlar müşteri ile iletişimde kopukluğa neden olabilir ve iletişim kurmanın temel amacı sağlanamaz. Genellikle yanlış anlaşılan ya da düzeltme yapılmamış bir makine çevirisini kullanarak zayıf bir köprü inşa etmek yerine. Bu çoğu zaman başarılı sonuç vermez.

Profesyonel Yaklaşım

HIZLIÇEVİRİ olarak, hedef kitlenizle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilen ve iletişimdeki boşlukları dolduran ve her dilde yıllardır çeviri hizmeti veren, HIZLIÇEVİRİ gibi tam teşekküllü bir profesyonel çeviri hizmeti sağlayıcısı kullanmanızı öneriyoruz.

Zamanında Ve Sıfır Hata Ile Teslim Edilen Web Sitesi Çevirisi

En iyi web sitesi çeviri hizmetlerini bulmak için, yukarıdaki noktaları dikkate almalısınız ve HIZLIÇEVİRİ'de tam olarak bunu yapıyoruz. URL'leriniz için tüm çeviri gereksinimlerinize özel bir hizmet sunuyoruz ve web sitenizi en çok gelir ve ziyaret elde etmek için yerelleştiriyoruz.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Web Sitesi Çevirisi

Web sitesi çeviri hizmetlerinin maliyeti temel olarak, bir web sitesi çeviri ajansının müşterinin gereksinimlerini karşılayan bir web sitesi sunarken uyguladığı kontrol ve denetime bağlıdır. Ve bizim bir şirket olarak uzman olduğumuz şey de, müşterilerimizin gereksinimlerine cevap verirken çift aşamalı bir kontrol sağlamanın ta kendisidir.

Yerelleştirme, hedeflenen şey bir kültürün içindeki bir kültürü veya dillerin bir karışımı olduğunda fazlasıyla yerel hale gelebilir. Dillerin kendilerine özgü çok sayıda varyasyonu ve potansiyel kitlesi vardır; İngiliz İngilizcesi, Amerikan İngilizcesi ve Avustralya İngilizcesi, hepsi aynı dil olsalar bile, ince farklılıklar taşırlar. Çince gibi diğer dillerin lehçeleri arasındaki farklılıklar büyük çaplı olabilir ve etkili bir web sitesi çevirisi bunu dikkate alacaktır.

Bu ayrıntıların ele alınması ve planlanması ve güvence altına alınması gerekmektedir. HızlıÇeviri olarak müşterilerimize teslimatlarını yaparken izlediğimiz yol tam olarak budur.

Teknik çevirmenlerimiz, çeviriye gönderdiğiniz tüm teknik belgelerinizin orijinal anlamına uygun ve konunun özünü kaybetmeden çevrilmesini sağlar.

Yasal bir metni çevirirken, hukuki çeviri uzmanlarımız, kaynak metnin yasal içeriğinin, söz konusu kültüre uygun şekilde yapılandırıldığını ve bunun hukuki dilde yansıtıldığını ve benzer şekilde hedef metin, kültürüne özgü hukuk sistemine aşina olan biri tarafından okunacağını göz önüne alır.

HIZLIÇEVİRİ'de uluslararası iş ilişkilerinden hassas ve kültürel parametrelerin farkında olan "yeminli hukuki çevirmenler" veya dünyanın dört bir yanından "uzman çevirmenler" ile çalışıyoruz.

Bu kişiler belgelerinizi yerel makamların gereksinimlerine uygun olarak çevirmek için hukuki uzmanlığa sahiptir. Bu yanlış çevrilmiş belge oranını azaltır ve gelecekteki olası davalar ve maddi kayıpların önüne geçer.

Çeviride aslına uygunluk konusundaki çabamız her zaman geçerlidir ve metnin orijinal anlamını yitirmesi durumunda, bunun çeviri olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle, marka yazışmalarınızın veya profesyonel belgenizin doğru ve aslına uygun çevrildiğinden emin olmak için iki yönlü çalışan araştırma ve kontrol ve denetleme ortaya koyuyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Neden bir web sitesi çeviri ajansına ihtiyacınız var?

Şirketiniz dış pazarlarda faaliyet gösteriyorsa veya yakında bunu yapmayı planlıyorsa, ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili mevcut veya potansiyel müşterilerinize kendi dilinde (dillerinde) bilgi vermek oldukça mantıklı bir fikirdir.

Bazı sektörlerde, şirketleri ürün veya hizmeti hakkında yerel dilde bilgi vermeyi zorunlu kılan katı bölgesel düzenlemelere uymak zorundadır. Bunun en bilinen örneklerinden biri Yaşam Bilimleri sektörü ve İmalat sektörüdür.

Günümüzde, karşımıza çıkan her sitenin bir Google Analytics izleme kodu vardır. Analytics panelinize bir göz atın ve Kitle genel sekmesinde, ziyaretçilerinizin coğrafi verilerini inceleyin. Bu kişiler nerede yaşıyor? Sitenizde hangi dilde geziniyorlar? Bu diller için destek sağlıyor musunuz? En iyi web sitesi çeviri hizmetini almaya karar vermeniz gereken an budur.

HızlıÇeviri'de, web sitenizi kullanılabilirlik, konuşma dilleri ve daha fazlası için iyileştirmeye odaklanan detaylı bir web sitesi yerelleştirme hizmeti sunuyoruz, bu sayede kullanıcılarınız için her dilde, bölgesel lehçede ve kültürel bağlamda en zengin deneyimi sunabilirsiniz.