Teknik Tercüme Hizmeti

Kapsamlı ve aslına uygun teknik çeviri hizmetlerimiz, şirketinizin teknik belgelerinin, her hedef hizmet bölgesinde anlaşılabilir olmasını sağlar.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Global şirketlerin başlıca gereksinimlerinden biri, belgelerin kültürlerarası olarak paylaşılmasıdır. Teknik belgelerin kapsamlı şekilde değişimi ve genellikle her hizmet bölgesi için el kitapları oluşturma kritik önem taşır. Bir teknik çeviri hizmeti sağlayıcısı olarak bu konuda mükemmelliği sunuyoruz.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Ekibimiz için önemli olan şey, teknik belgenizin doğruluğu ve hedef kitlenizin akıllarında hiçbir soru bırakmayan eksiksiz ve net iletişimdir. İhtiyacınız olan şey ister Rusça'dan İngilizce'ye bir çevrimçi teknik çeviri ister uzun vadeli bir teknik çeviri firması olsun, HIZLIÇEVİRİ olarak bunu sağlamak için gereken donanıma sahibiz.

Güvenli Dokümanlar

Müşterimizin gizliliği, işimizin özü için en üst düzeyde öneme sahiptir. Bizler, dilbilim ekibimiz ile birlikte, müşterilerimizin teknik belgelerinin gizliliğine en üst düzeyde öncelik veriyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimiz tamamen bu vazgeçilmez ve güven üzerine kurulu yaklaşıma dayanmaktadır.

Ekonomik Fiyatlandırma

Müşterilerimiz bize olan güvenin tek bir dayanağı var, o da fiyatlandırma planlarımızın dürüst ve şeffaf olması. Ek veya gizli ücretimiz yoktur, bu nedenle müşterilerimize teklifleri verirken, en düzeyde dürüstlük sunuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Zamanın para anlamına geldiğini biliyoruz ve işte bu yüzden geri dönüş süremizi ihtiyacınıza göre en aza indirgiyor ve makul hale getiriyoruz. Verdiğiniz işleri üst düzeyde kalite sağlayarak size en etkili şekilde teslim etmek için çabalıyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Teknik Çeviri Ekibimiz

Teknik belge çalışmalarımızın kapsamı, içeriği ve kalite standartları, yılların deneyimi ve derin müşteri işbirliğini yansıtır. Danışmanlık yaklaşımımız, özel iş akışlarımız ve uyumlu teknolojilerimiz; içeriğinizin birden çok içerik yönetimi ve yazarlık platformunda etkili bir şekilde yeniden kullanılmasını sağlar.

Sıfır Hata

Teknik çevirinin kalitesi, çevirmenin kalitesine bağlıdır. Şirketimizde yalnızca fen bilimleri ve mühendislik konusunda eğitim almış çevirmenlerin çevirdikleri teknik kavramları gerçekten anlayabileceğine inanıyoruz. Çevirmenlerimiz, MSEE veya PhD gibi ileri teknik derecelere, aynı zamanda her bir müşterinin ihtiyaçlarına özel sektör uzmanlığına sahip olup, tüm Asya, Avrupa, Afrika, Amerika ve Orta Doğu dillerinde kişiye özel Yeminli Teknik Çeviri Hizmetleri sunarlar.

Zamanında Teslim Edilen Teknik Çeviri

Bize göre, teknik çevirinizin hangi dile çevrilmesine ihtiyaç duyduğunuzun bir önemi yok, tüm ihtiyaçlarınıza tek bir yerden çözüm sunuyoruz. İster Japonca teknik çeviri hizmetleri, Almanca teknik çeviri hizmetleri, hatta bilimsel metinlerin çevirileri olsun. Uzman kadromuz, optimum kaliteyi sunmak için eğitilmiştir.

HEMEN TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Teknik Çeviri

İster Arapça'dan İngilizce'ye teknik çeviri olsun, isterse de İspanyolca'dan başka bir dile yapılan teknik çeviriler olsun, uzun vadeli müşterileriniz için bizi özel kılan şeyin kalite kontrolündeki gücümüz olduğuna inanıyoruz. Dil uzmanlarımız ve sektöre özgü teknik çevirmenlerimiz teknik ayrıntılar için yerel lehçelere ve jargonlara yönelik düzeltme ve değişiklik yapmanın yanı sıra, teknik belgenizin çevirisinin doğru anlama sahip olduğundan emin olur.

Teknik çevirmenlerimiz, çeviriye gönderdiğiniz tüm teknik belgelerinizin orijinal anlamına uygun ve konunun özünü kaybetmeden çevrilmesini sağlar.

Yasal bir metni çevirirken, hukuki çeviri uzmanlarımız, kaynak metnin yasal içeriğinin, söz konusu kültüre uygun şekilde yapılandırıldığını ve bunun hukuki dilde yansıtıldığını ve benzer şekilde hedef metin, kültürüne özgü hukuk sistemine aşina olan biri tarafından okunacağını göz önüne alır.

HızlıÇeviri'de uluslararası iş ilişkilerinden hassas ve kültürel parametrelerin farkında olan "yeminli hukuki çevirmenler" veya dünyanın dört bir yanından "uzman çevirmenler" ile çalışıyoruz.

Bu kişiler belgelerinizi yerel makamların gereksinimlerine uygun olarak çevirmek için hukuki uzmanlığa sahiptir. Bu yanlış çevrilmiş belge oranını azaltır ve gelecekteki olası davalar ve maddi kayıpların önüne geçer.

Çeviride aslına uygunluk konusundaki çabamız her zaman geçerlidir ve metnin orijinal anlamını yitirmesi durumunda, bunun çeviri olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle, marka yazışmalarınızın veya profesyonel belgenizin doğru ve aslına uygun çevrildiğinden emin olmak için iki yönlü çalışan araştırma ve kontrol ve denetleme ortaya koyuyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Neden Çevrimiçi Teknik Çeviri Hizmelerine ihtiyacınız var?

Teknik çeviri şirketine ihtiyaç duymanızı gerektiren başlıca nedenlerden biri, bölgelerdeki hedef kitlelerinize zamanında teslim edilmesi gereken, toplu teknik dokümanlara ve el kitaplarına sahip olmaktır.

Teknik çeviri hizmetleri, hedef kitlenize uzun süreli şekilde erişeceğiniz ve belgelerinizin çevirilerinin yabancı paydaşlarınız için anlamını yitirmeyeceği anlamına gelir.

Çevrim içi teknik belge çeviri hizmetleri maliyet açısından uygun olmanın yanı sıra, ancak hızlı teslimat sayesinde teknik ve bilimsel metinlerinizin ve belgelerinizin konuya uygun olduğundan emin olmak adına bu hizmetleri alarak daha hızlı büyüyebilirsiniz. İster çevrimiçi profesyonel Arapça teknik çevirileri, isterse de Fransızca teknik çeviriler olsun, bize göre doğru uzmanlarla tercüme edilebilecek bir dil yoktur.

Teknik çeviri sadece dil uzmanı bir çevirmen değil, aynı zamanda sektöre dair bir geçmişe sahip bir çevirmen gerektirir. Teknik belgeleri çevirme ve kaynağın asıl anlamını koruma becerisine sahip olmak, endüstride yıllara dayanan bir deneyime sahip olmanın sonucudur. Size sunduğumuz şey de tam olarak bu. Tecrübeli ve sektöre özel çevirmen ekibimiz, teknik çeviri hizmetleri gereksinimleriniz için kalite ölçütlerinizi karşılayacak şekilde eğitilmiştir.

Projenizi, sektörünüz hakkında gerekli bilgiye sahip bir dil uzmanına aktaracağız. Mühendislik, tıp, elektronik, imalat, bilgisayar ve yazılım ve diğer birçok endüstri alanı gibi her türlü çevrimiçi teknik çeviri hizmetinde uzmanlaşmış dil uzmanlarına sahibiz. Dil uzmanlarımız, sektöre özgü değişimleri güncel oalrak takip eder ve doğru jargona dair araştırmaları her zaman zamanına uygundur.

HEMEN TEKLİF ALIN