Simultane Tercüme Hizmeti

Toplantı ve konferanslarınız için kaliteli ekipmanlar ve uzman tercümanlarımızla 36+ dilde sunduğumuz simultane tercüme hizmetimizden yararlanın.

7/24 Simultane Çeviri

Sözlü ve anlık bir tercüme olan simultane tercüme, söz konusu dilde uzman olan, profesyonel bir tercümanın yapacağı bir iştir. Son teknoloji konferans ekipmanı, profesyonel teknik ekibi ve tercümanları ile en doğru ve en güvenilir simultane tercüme hizmetini sunuyoruz.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Bilim, sanat, kültür ve her çeşit şirket konferansından turistik gezilere, canlı yayınlar ve TV programlarından seminer ve sempozyumlara kadar her alanda simultane çeviri hizmeti sunan HIZLIÇEVİRİ, tüm dünya dillerinde yazılı çeviri ve sözlü çeviride aradığınız adrestir.

Güvenli Dokümanlar

Müşterimizin gizliliği, işimizin özü için en üst düzeyde öneme sahiptir. Bizler, dilbilim ekibimiz ile birlikte, müşterilerimizin teknik belgelerinin gizliliğine en üst düzeyde öncelik veriyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimiz tamamen bu vazgeçilmez ve güven üzerine kurulu yaklaşıma dayanmaktadır.

Ekonomik Fiyatlandırma

Müşterilerimiz bize olan güvenin tek bir dayanağı var, o da fiyatlandırma planlarımızın dürüst ve şeffaf olması. Ek veya gizli ücretimiz yoktur, bu nedenle müşterilerimize teklifleri verirken, en düzeyde dürüstlük sunuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Zamanın para anlamına geldiğini biliyoruz ve işte bu yüzden geri dönüş süremizi ihtiyacınıza göre en aza indirgiyor ve makul hale getiriyoruz. Verdiğiniz işleri üst düzeyde kalite sağlayarak size en etkili şekilde teslim etmek için çabalıyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Simultane Çeviri Ekibimiz

Fısıltı çevirisi de denilen simultane çeviri, eş zamanlı ya da anında çeviri demektir. Böyle bir çeviri için de diline hakim profesyonel bir yeminli tercüme ekibi gerekir. Yapılan konuşmanın anında dinleyiciye tercüme edilerek aktarıldığı bir çeviri olup asla hata kabul etmez.

Sıfır Hata

Simultane çevirilerde verimlilik ilk olarak çeviri hızı ve doğru çeviri ile orantılıdır. Simultane tercüme seri bir şekilde yapılmalı, hatasız ve en iyi yerelleştirme ile sunulmalıdır. Her dilde yeminli tercüme ekibi ile en zor simultane tercüme projelerine imza atan HIZLIÇEVİRİ, hem kaliteli hem de ekonomik tercüme hizmeti ile maksimum verimle çalışmaktadır. Müşterilerin her çeşit anında çeviri talebine en hızlı ve en etkili şekilde cevap vermekte, en iyi simultane hizmetini sunarak dinleyicilere mükemmel bir çeviri yapmaktadır.

Zamanında Teslim Edilen Teknik Çeviri

Bize için çevirinizin hangi dile çevrilmesine ihtiyaç duyduğunuzun bir önemi yok, tüm ihtiyaçlarınıza tek bir yerden çözüm sunuyoruz. İster Japonca çeviri hizmetleri, Almanca çeviri hizmetleri, hatta bilimsel metinlerin çevirileri olsun. Uzman kadromuz, optimum kaliteyi sunmak için eğitilmiştir.

HEMEN TEKLİF ALIN

Çift Kontrollü Simultane Çeviri

Anlık konuşmaların her iki dilde saniyeler içinde kontrol edilmesi ve en doğru simultane çevirilerinin yapılması uzmanlık gerektirir. Çeviri esnasında zaman kaybının yaşanmaması, her bir cümlenin en iyi yerelleştirme ile anlık tercüme edilmesi gerekir. Sözlü ve yazılı tercüme denilince ilk akla gelen Hızlı çeviri, isim yapmış markaların tercüme bürosudur.

Hukuki, tıbbi, teknik, akademik ya da ürün ve hizmet tanıtımları hakkında yapılacak olan her çeşit toplantı, konferans ve seminerlerin simultane tercüme bürosu olan Hızlı çeviri, son derece fazla dikkat ve bilgi gerektiren sözlü çevirilerde her zaman güvenebileceğiniz bir çeviri hizmeti sunmaktadır. Yeminli tercüme ekibi ile en başarılı tercümanların bile çekindiği tercümelere imza atmakta, en doğru jargon ve terminoloji ile dinleyicilerin pür dikkat dinlediği bir çeviri hizmeti sunmaktadır.

Anlık konuşmalarda çevirmenlerin elinde bir metin olmadığından sıradan bir çevirmenin yapacağı tercüme kalitesi hiçbir zaman yeminli tercüme hizmeti sunan bir çeviri bürosunun ekibi ile aynı değildir. Her iki dile hakim bir tercümanla doğru ve etkili bir simultane tercüme yapan HIZLIÇEVİRİ ekibi, aslına uygun simultane çevirilerle her zaman aranan çeviri bürosudur.

HEMEN TEKLİF ALIN