Patent Tercümesi Hizmeti

HIZLIÇEVİRİ olarak gereksiniminize göre her ülkedeki başvuru ve süreç için kabul edilir formatta teknik patent tercümesi hizmeti sunuyoruz.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Patent çevirilerinin fikri mülkiyet için yasal koruma kazanmanın vazgeçilmez bir unsuru olduğunu biliyoruz ve bunu taahhüt ediyoruz.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Makine mühendislerinden, tıp doktorlarına ve hatta ilaç uzmanlarına uzanan çeşitlilikte uzmanlardan oluşan ekipler ve yasal uzmanlarla birlikte, patent çevirisi hizmetlerinizi karşılamak için uğraşıyoruz ve mümkün olan en iyi sonuçları yani yüksek teknik belgelerin doğru çevirilerini elde etmek için çabalıyoruz.

Güvenli Dokümanlar

Müşterilerimizin gizliliğini her şeyin üstünde tutuyoruz. Patent çevirisi hizmetleri söz konusu olduğunda iş anlayışımız bunun etrafında gelişmektedir. Patent belgelerinin gizli belgeler olduğunun ve yasal olarak dava edilebilir nitelikte evraklar içerdiğinin farkındayız. Uçtan uca güvenli hale getirilmiş web portalımız gizliliğin tamamen korunduğunu ve sağlandığını garanti eder.

Dürüst Fiyatlandırma

HIZLIÇEVİRİ bir ekip olarak bir müşteri ile uzun süreli ilişki kurmanın tek yolunun güven inşa etmek olduğuna inanmaktadır. Tüm müşterilerimizle ilişkilerimizde gizliliği ve şeffaflığı koruyoruz ve onları faturalandırırken herhangi bir gizli masrafımız talep etmiyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Gücümüzü çok sayıdaki noter onaylı ve yeminli çevirmenlerden alıyoruz. Herhangi bir işlemi kaçırmamanız için işlerinizin belirtilen tarihte yapılmasını ve teslim edilmesini sağlıyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Patent Çevirisi Ekibi

HIZLIÇEVİRİ tarafından sağlanan patent çevirirleri genel olarak global çapta patent ofislerine sunulur: bunlara ABD Patent ve Marka Ofisi (USPTO), Japon Patent Ofisi (JPO), Çin Fikri Mülkiyet Bürosu (SIPO), Avrupa Patent Ofisi (EPO) ve pek çok başka ofisler dahildir.

Kalite Güvencesi

Öncü patent çevirmenlerimiz, dünyanın hemen hemen her yerinde mahkeme salonunda sözlü çeviri hizmetinden yerinde belge alıntılama ve belge çevirisi gibi her unsuru içeren karmaşık patent davalarında uzmandır.
Her dilde çalışıyoruz ve görevlerinizi yerine getirmek için sadece nitelikli ve yeminli profesyonel patent çevirmenleri görevlendiriyoruz.

Zamanında Ve Sıfır Hata Ile Teslim Edilen Patent Çevirisi

Patent çeviri hizmetlerimizi sağlamak için, yalnızca patent çevirisinde belirli bir deneyime sahip çevirmenlerle çalışıyoruz. Bu, bizim tarafımızdan çevrilen patentlerin, hedef pazarlarda başvuru sırasında tüm dünyadaki anlaşmalara uygun şekilde gerçekleştirilmemizi sağlar.

HEMEN TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Patent Çevirisi Hizmeti

Patent çevirisinde, sadece doğruluk değil, ayrıca terminolojiler ve üslup da önemlidir. Bitmiş çeviri dilinin seçilen ülkede kabul edilen patent stiline uygun olmasını sağlamak için, HIZLIÇEVİRİ olarak çevirilerin, ana dilinden çeviri yapan nitelikli ve yeminli profesyoneller tarafından gerçekleştirildiğinden emin oluruz.

Çeviriler daha sonra kapsamlı bir patent çeviri deneyimine sahip ikinci bir yeminli çevirmen tarafından münferit ve çok detaylı bir redaksiyona tabi tutulmaktadır. Bu sıkı kalite kontrol prosedürleri, teslim edilen çevirinin global ve yerel ölçütlere uygunluğunu garanti eder.

Daha sonra, uygun terminolojiyi ve doğru düzen ve format kullanımını ve hedeflediğiniz ülkenin gerektirdiği doğru sertifikasyonu da kontrol etmesi için redaktörlerimize teslim edilir.

Bu çabalar ve katı önlemler sayesinde sizlere patent çevirisi hizmeti gereksinimleriniz konusunda en yüksek ve global kalitede hizmet sunarız.

HEMEN TEKLİF ALIN