Noter Onaylı Çeviri

Noter onaylı çeviride, çevirmen çevirisinin doğru ve eksiksiz olduğuna dair noter huzurunda yemin eder. Elbette noter bu işlem için bir ücret talep eder ve HIZLIÇEVİRİ olarak tüm bu hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Onaylı ve noter onaylı çeviri arasındaki temel farklardan biri, noter onaylı bir çeviride çevirmenin çevirisinin doğru olduğuna dair bir beyan vermek zorunda olmasıdır. Dünya genelindeki kamu kuruluşu, resmi belgelerin bu şekilde noter onaylı çevirilmesini talep etmektedir.

HIZLIÇEVİRİ olarak bizler de, oldukça nitelikli ve düşük maliyetli noter onaylı çeviri hizmetlerini çevrimiçi sağlama konusunda uzmanlaştık.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Müşterilerimize yüksek düzeyde kalite sunmamızda bize yardımcı olan özelliğimiz, yalnızca hem dil hem alanda uzman çevirmenlerle çalışma konusundaki hassasiyetimizdir. Dünya çapında en iyi çevirmenlerle işbirliği kurarak hizmet verdiğimiz tüm dillerde aynı kaliteyi sağlamaya çalışıyoruz. Çevirmenlerimiz, profesyonel çeviri hizmeti alanında yıllarca deneyime ve alan uzmanlığına sahiptir.

Güvenli Dokümanlar

Gizliliğin insan hakkı olduğuna gönülden inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin bilgilerinin ve profesyonel doküman çevirisi hizmetlerinin güvenliği ve gizliliği için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Uzun süreli işbirliklerine büyük önem veriyoruz ve bu ilişkiyi sürdürmek için aldığımız güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutuyoruz.

Dürüst Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konusunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli güven ilişkisi oluşturmamızı sağlar.

Hızlı Geri Dönüş

Profesyonel belge çevirisi hizmetlerinin global işletmeler için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve bugün sahip olduğumuz uzmanlığı bize kazandıran şey de, en pratik ve en kısa geri dönüş süresinde bu kalitede çalışmalar teslim etme konusundaki çabamız ve gayretimizdir.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Noter Onaylı Çeviri Ekibi

HIZLIÇEVİRİ sizi maddi açıdan zorlamayacak şekilde noter onaylı çeviri hizmeti sunar. Noter onaylı deneyimli çevirmen ekibimiz, belgelerinizin bölgesel ve kültürel olarak çevirildiğinden ve orijinal anlamlarının koruduğundan emin olmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Resmi işlerinizin ve süreçlerin kesintiye uğramamasını sağlamaktadır.

Zamanında Yerine Getirilen Taahhüt

Dokümanınız ister yüzlerce sayfalık, ister tek sayfalık olsun; uzman çevirmenlerimiz sayesinde çevirilerinizi hızlı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli teslim ediyoruz.

Sıfır Hata

Bu alanda sadece en iyi hizmeti sunuyoruz ve profesyonel çeviri uzmanlarımız tam olarak bunu sağlamak için donanımlıdır. İngilizceden Arapçaya, İspanyolcaya veya Rusçaya kadar tüm dillerde dil uzmanlarımız belgelerinizin en üst düzeyde kalitede çevrilmesi için gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirir.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Noter Onaylı Çeviri

HızlıÇeviri nitelikli ve çift dil konuşan profesyonel ve yeminli çevirmenleri bünyesinde çalıştırmaktadır. Bu kişiler deneyimlerine ve uzmanlık alanlarına göre seçilmektedir. Belgelerinizin çevirisinde en iyi hizmeti sağlamak adına oldukça detaylı bir seçim süreci uyguluyoruz. Bu da güncel kültürel bağlam için mümkün olan en iyi dilsel kaliteyi size sunmamıza imkan veriyor. Tamamlanan her HızlıÇeviri çevirisi iki kere kalite kontrolden geçer. Editörlerimiz ve düzelticilerimiz resmi olarak kabul edilen noter hizmetleri ile en doğru çeviriyi aldığınızdan tekrar tekrar emin olur.

Teslim etmeden önce belgelerinizi çeşitli hukuki geçmişe sahip avukatlarla kontrolden geçiriyoruz. Tarafımızca çevrilen begeler Kanada, ABD ve İngiltere gibi çeşitli ülkelerde mahkemede kullanılmıştır.

Bu yaşadığınız ülkeye bağlı olarak değişebilir, zira her ülkede bu konuda farklı kurallar ve gereksinimler mevcuttur. Sebepleri ne olursa olsun bir ölüm belgesi çevirisi için hizmet alırken, HızlıÇeviri'den bir çevirmen kullanarak, inceleme ve kalite kontrol ekibi tarafından 100% doğru şekilde çevrildiğinden emin olmak için iki kere kontrol edilmiş en iyi çeviriyi aldığınızdan emin olmak en iyisidir.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN