Kurumsal Çeviri Hizmeti

Kurumsal Çeviri Hizmeti ile şirketinizin tüm çevirilerini tek platformdan yönetin ve en iyi çevirmenlerle ekibinizin bir parçasıymış gibi çalışın.

Çevirinizi Hemen Başlatın!

Hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, belgeleriniz ve mesajlarınız hedef kitlenizce çeşitli dillerde anlaşılamıyorsa bu, profesyonel çeviri hizmeti almanız gerektiğine işaret eder. Dil bariyeri nedeniyle kitlenizden ve diğer alanlardan elde edeceğiniz ekstra gelir kaynağını kaybetmeyin.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi yapın

Kredi kartı veya havale/EFT yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Çevirinizi başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Müşterilerimize yüksek düzeyde kalite sunmamızda bize yardımcı olan özelliğimiz, yalnızca hem dil hem alanda uzman çevirmenlerle çalışma konusundaki hassasiyetimizdir. Dünya çapında en iyi çevirmenlerle işbirliği kurarak hizmet verdiğimiz tüm dillerde aynı kaliteyi sağlamaya çalışıyoruz. Çevirmenlerimiz, profesyonel çeviri hizmeti alanında yıllarca deneyime ve alan uzmanlığına sahiptir.

Gizlilik

Gizliliğin insan hakkı olduğuna gönülden inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin bilgilerinin ve profesyonel doküman çevirisi hizmetlerinin güvenliği ve gizliliği için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Uzun süreli işbirliklerine büyük önem veriyoruz ve bu ilişkiyi sürdürmek için aldığımız güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutuyoruz.

Adil Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konusunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli güven ilişkisi oluşturmamızı sağlar.

Hızlı Destek

Profesyonel belge çevirisi hizmetlerinin global işletmeler için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve bugün sahip olduğumuz uzmanlığı bize kazandıran şey de, en pratik ve en kısa geri dönüş süresinde bu kalitede çalışmalar teslim etme konusundaki çabamız ve gayretimizdir.

Hemen Teklif Alın

Profesyonel Kurumsal Çeviri Ekibi

Uzman çevirmen kadromuz, çevrimiçi profesyonel çeviri hizmetlerimizin hatasız ve en yüksek düzeyde doğru olduğundan emin olur. Bu prensip, hizmet verdiğimiz her dil için geçerlidir. Dil uzmanlarımız, daima standartları karşılar veya daha yüksek kalite sağlar.

Zamanında Yerine Getirilen Taahhüt

Bu alanda sadece en iyi hizmeti sunuyoruz ve profesyonel çeviri uzmanlarımız tam olarak bunu sağlamak için donanımlıdır. İngilizceden Arapçaya, İspanyolcaya veya Rusçaya kadar tüm dillerde dil uzmanlarımız belgelerinizin en üst düzeyde kalitede çevrilmesi için gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirir.

Zamanında ve Sıfır Hata ile Profesyonel Çeviri Hizmeti

Dokümanınız ister yüzlerce sayfalık, ister tek sayfalık olsun; uzman çevirmenlerimiz sayesinde çevirilerinizi hızlı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli teslim ediyoruz.

Hemen Teklif Alın

Profesyonel Çeviri İçin Çok Aşamalı Kalite Kontrol

İster Almanca, İngilizce, ister İtalyanca olsun; her durumda kontrol ve denetimin iki yönlü olduğuna inanıyoruz. Dil uzmanlarımız, çevirilerini tamamladıktan sonra çevirilerini kontrol eder, marka dilinize uygun olmasını sağlar ve hedef kitleye uyarlar. Ardından, deneyimli editörlerimiz çeviri dilinin sizin tercih ettiğiniz üslubu doğru şekilde yansıttığından emin olur.

Çeviride aslına uygunluk konusundaki çabamız her zaman geçerlidir ve metnin orijinal anlamını yitirmesi durumunda, bunun çeviri olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle, marka yazışmalarınızın veya profesyonel belgenizin doğru ve aslına uygun çevrildiğinden emin olmak için iki yönlü çalışan araştırma ve kontrol ve denetleme sunuyoruz.

Çevirinizi Hemen Başlatın

Firmaya Özel Çeviri Hizmeti

Standart bir çeviriden alınan verimle profesyonel ve firmaya özel bir çeviriden alınan verim bambaşkadır. HIZLIÇEVİRİ , firma ihtiyacına uygun donanımlı, sektör jargon ve terminolojisine hakim tercüme ekibi ile en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Kişi ve kurumlara özel web site, medikal, hukuki ve teknik tercüme hizmeti için HIZLIÇEVİRİ platformuna girebilir, dakikalar içinde fiyat teklifinizi alarak zamandan kazanabilirsiniz. İngilizce için bir çeviri bürosu, Fransızca, Almanca, İspanyolca ya da İtalyanca için ayrı bir tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaz. Çünkü 36 dilde kurumsal tercüme yapan HIZLIÇEVİRİ , tüm çeviri ihtiyaçlarınızı tek platformda karşılayacağınız geniş bir çevirmen ailesine sahiptir.

Her firma kendine özel çeviri hizmeti bekler. Standart bir çeviri ile aynı etkiyi sağlayamayacağını bilir. Profesyonel bir tercüme kurumsal hizmeti için HIZLIÇEVİRİ ile çalışanlar her zaman memnuniyetlerini belirtmekten gurur duymaktadır. Teknik ve hukuki tercüme hizmetlerinden, medikal, akademik, pazarlama ve web site çevirilerine kadar her sektöre özel tercüme hizmeti sadece HIZLIÇEVİRİ platformundadır.

Verimli Kurumsal Çeviri Yönetimi

Çeviride verimlilik, alına projenin en doğru ve en hızlı şekilde çevrilmesinin yanında en uygun fiyatlarla çeviri hizmetinin sunulmasıdır. HIZLIÇEVİRİ tam da bunu yapıyor. 36 dilde ve her bir dile hakim çeviri ekibi ile hukuki tercüme, teknik, medikal, pazarlama ve web site tercümelerini en hızlı şekilde ve orijinaline sadık kalarak en doğru şekilde yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Çeviri yapmanın uzmanlık gerektirdiği alanlar özellikle hukuki, kurumsal, akademik, medikal, teknik tercüme ve web site tercümeleridir. Teknik tercüme sektöre özel olmalı, firma ürün ve hizmet tanıtımı en doğru şekilde yapılmalıdır. Firmaya özel çeviri ekibi ile her ihtiyaca cevap veren HIZLIÇEVİRİ,  sadık müşterilerine giderek azalan maliyetlerde hizmet sunar. Bu da verimli proje yönetiminde önemli rol oynar.

Dakikalar içinde alınan fiyat teklifi, müşterinin tam istediği çeviri metinleri, en ekonomik fiyatlarla sunulan tercüme hizmetleri HIZLIÇEVİRİ platformundadır. Reklam sloganlarından CV çevirilerine, kurumsal ve hukuki çevirilerden sağlık sektörüne tüm çeviri taleplerinizi dilediğiniz dilde yaptırabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın