AdWords Çevirisi Hizmeti

HIZLIÇEVİRİ, ihtiyaç duyduğunuz AdWords çevirisi talepleriniz için 360 derece çözümler sunar. Hizmetlerimiz metinlerinizin dilbilimsel olarak doğru, kültürel ve bağlamsal olarak hedefe uygun olmasını sağlar.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Google’ın reklam programı olan Adwords, kullanıcıların Google aramalarına göre çok dilde reklam vermesini sağlar. Ürünlerinizin reklam metinlerini farklı dillere çevirtmek, hem yerel hem uluslararası görünürlüğünüzü artırmak için mükemmel bir yöntem sunar.

HIZLIÇEVİRİ, AdWords çevirisi konusunda uzman kadroya sahiptir. Çeviride anahtar kelimelerin kullanıldığı yoğunluğa göre tercihler yapan ekip, web sitenizin trafiğini en üst düzeye çıkarmayı ve reklam için yaptığınız yatırımdan en yüksek satış dönüşünü elde etmenizi hedeflemektedir.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Uzman kadromuz AdWords metinlerinizi yalnızca çevirmekle kalmaz, metinlerinizi optimize eder. Yani, gerektiği kadar zaman ayırarak çevirinin kullanılacağı kültüre ve pazara uygun yerelleştirme yapar. Ayrıca, yaratıcı reklam çevirileriyle müşterilerinizi eyleme geçmeleri için ikna edici ifadelere yer verir.

Güvenli Dokümanlar

Yazılım yerelleştirme şirketlerinin en büyük endişelerinden biri de gizlilik kurallarının genellikle sıkı olmamasıdır. Fakat, HIZLIÇEVİRİ olarak bizler müşterilerimizin gizliliğini her şeyin üzerinde tutmaya kendimizi adarız. Hiçbir belgenizi üçüncü kişiler/şirketler ile paylaşmayız.

Ekonomik Fiyatlandırma

HIZLIÇEVİRİ ek ücret talep etmez. Faturalarınızda gizli ücretlendirmeler yapılmaz ve müşterilerimiz ile tam şeffalık içinde çalışırız. Müşterilerimizle verimli bir ortaklık kurmanın yolunun güven olduğuna inanıyoruz.

İlgi Çeken Sloganlar

Adwords tercümesinde dikkat edilmesi gereken esas husus, sıradan ve alışılagelmiş kelimeleri bir kenara atıp; ilgiyi ve heyecanı üst düzeyde tutacak, daha ilk saniyeden itibaren müşterinin dikkatini çekecek sloganlar yaratmak; orijinal metnin içeriğine sadık kalmaktır.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman AdWords Yerelleştirme Ekibi

Her endüstri ve dil için, konu uzmanı kişiler tayin ederiz. Bu kişiler ana dilinden çeviri yapan ve kapsamlı deneyime ve tayin edildikleri alanda yüksek başarı geçmişine sahip çevirmenlerdir. Yerelleştirme mühendislerimiz ileri teknik bilgiye ve eğitime sahiptir ve tüm yazılım yerelleştirme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Zamanında Teslimat

Uzmanlarımız her zaman müşteri odaklıdır ve AdWords yerelleştirme hizmelerinizi en iyi kalitede aldığınızdan emin olmak adına sürekli olarak çabalar. Şirketimizin farkı, yenilikçi otomasyon sistemi ve haberleşme sistemleri yoluyla son teknoloji çeviri hizmeti sağlayan bir kurum olmasıdır.

Sıfır Hata

HIZLIÇEVİRİ'deki çeviri çözümleri, yazılımınızın, web sitelerinizin ve multimedyalarınızın farklı diller, işletim sistemleri, tarayıcılar, kanallar ve cihazlar arasında, istenmeyen ve maliyetli gecikmeler ve potansiyel olarak zararlı tehlikeler olmadan tutarlı şekilde çalışmasını sağlar.

HEMEN TEKLİF ALIN

Çift Kontrolden Geçen AdWords Çevirisi

Çift kontrollü çeviri, çeviri yapılan her iki dile de sadık kalarak metnin aslına en uygun şekilde tercüme edilip edilmediğini kontrol etmek adına yapılan bir çeviri şeklidir. Bu hizmet sayesinde hem kaliteli ve özgün ürün yerleştirme işlemi yapılır hem de oluşturulan reklam metni mevcut dilin kelime ve kelime öbekleri düzeyindeki tüm gramer kurallarına sadık kalınarak çevrilir.

Tüm tercüme koşullarının tarafınızdan belirlendiği HIZLIÇEVİRİ ekibi, çift kontrollü çeviri hizmetleri sayesinde akademik metinlerin ya da pazarlama ortamında kullanılacak olan reklam içeriklerinin en doğru ve en hızlı biçimde tercüme edilmesini sağlar.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN